3000 TL GTX 760 tabanlı sistem tavsiyesi

Kardeşim GTX760 DX12 desteklemiyordan kastım tam olarak desteklemiyor anlamındaydı.Ayrıca aralarında ahım şahım bir farkda yok.
O zaman 760 almakta sıkıntı yok.

GTX950 17 Ağustosta duyurulacak 2-3 gün birşey kalmış olması lazım hem daha güncel bir kart olacağından 2. el olarak daha rahat satarsın vede işlemcin i7 6700K olmuş olur. GTX750 Ti'la aynı fiyat bandında olacak daha performanslı olacak.
950 onu bekliyebilrim ama Türkiye'ye gelişide 3-4 günü bulur ben yarın sistemin parçalarının siparişini vericektim 950i beklemek bana en az 10 güne mal olur.i7 6700K da biraz abartılı kaçıyor öyle bi işlemci alırsam anakartdada yükselmem gerekicek.

Anakartın gayet iyi vede GTX950 Ti daha iyi bir tercih olacaktır i7 6700K alırsan en az 4 sene rahat götürür seni bu işlemci.

Anakartın gayet iyi vede GTX950 Ti daha iyi bir tercih olacaktır i7 6700K alırsan en az 4 sene rahat götürür seni bu işlemci.
Rakamlar değerler üzerinde öyle görünüyor kurduğum sistem skylake üzerine vede pek fazla test videosuda göremedim malesefki :/ buda biraz korkutuyor açıkcası. Ama 950 olayı beni meraklandırdı açıkcası onun bi araştırmasını yapıyım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı