3000 TL güncel sistem toplama

Rasih Küçük

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar guncel orta ve üst seviye karışımı bir sistem istiyorum. Biliyorum biraz zor olacak ama ne yapayım param yok.
Skylake bir sistem olursa daha iyi olur.
Bir sorum daha var. MSI r9 390 mı yoksa msi gtx 970 mi? İleriye donuk bir sistem, unutmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyrun hocam. Skylake sistem kesinlikle 3000TL içerisine sığdırılamaz, ha sığdırılacak derseniz ekran kartından çok fazla kısmanız gerekir, o yüzden skylake toplamadım. Ayrıca size Asus GTX970 ROG STRIX 'i öneriyorum çünkü gerek soğutması gerek performansı olsun iyi bir ekran kartı. Şu an piyasadaki her oyunu full ayarlarda rahat oynatır sizi ve rahat 3 sene böyle gider.
gffadsadsffdsssssssssssssss.png

Sinerji'den mi topladınız hocam sistemi güzel sistem, sonradan ssd eklenirse hızına hız katar :) ben vatan'dan topladım hocam sebebi çoğu insan güvenemiyor, güvenilir firmalar olsalarda.

Sanaltech'ten topladım. Siteye güvenemiyorsanız forumda araştırabilirsiniz hatta siteyi açan kişi bizzat forumda bir üye.

Hayır ben değil bazı insanlar güvenemiyor dedim, her ne kadar güvenilir firmalar olsalarda.
Kusura bakmayın hocam saatler geç olunca beyin de işlevini yitirmeye başlıyor. :LOL:
Sanırım kapıda ödeme getirmişler sanalteche bizzat kapıda siparişleri kontrol edip ona göre alabiliyorsunuz. Reklam olmasında. :p
Lakin bu tür firmalara güven PCDepo'dan sonra çok fazla düştü, bilemem artık...

Kusura bakmayın hocam saatler geç olunca beyin de işlevini yitirmeye başlıyor. :LOL:
Sanırım kapıda ödeme getirmişler sanalteche bizzat kapıda siparişleri kontrol edip ona göre alabiliyorsunuz. Reklam olmasında. :p
Estağfurullah hocam ne kusuru :) anladım, baya iyi olmuş o uygulama (y)

Bellek : Bilendenal.com doğru ürünü, konusunu iyi bilendenal
Ara Toplam2.400,85 TL
Toplam KDV432,16 TL
Sepet Toplam Fiyatı2.833,01 TL
[TBODY] [/TBODY]
Toplam 3058 lira tutuyor. SSD ilk başta olup depolamada sıkıntı çekildiği zaman sabit disk alınması daha iyi. Zaten 240 gb öyle höt diye dolmaz yani :D. Biraz dengesiz gibi hani 6500-7000 benchmark puanlı işlemci dar boğaz yapar mı bilmiyorum.

Bu arada bellek 2 x 8 gb. :sinsi:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı