3000 TL Hediye Önerisi

xRothaw

Centipat
Arkadaşlar ben bir sınava gireceğim, ve eğer kazanırsam ailem bana 3000 TL civarlarında ödül alabileceklerini söyledi. Ne alabilirim? Uzun zamandır bakıyorum ama kendime bir şey bulamadım. Genel olarak bilgisayar oynuyorum klavyem mousem falan var. Ne alabilirim sizce? Sadece bilgisayar değil başka şeyler de olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
odan varsa odanı güzelleştirebilir oyuncu odası yapabilirsin buda ortalama 2000 eder . Ondan sonra odana rgb led döşersin masa alırsın yatak alırsın mükemmel bir odan olur ya da odamı sonra yaparım gerek yok dersen bilgisayarını geliştirebilirsin ps4 alabilirsin odan varsa odana televizyon alabilirsin uyumadan önce tavana bakıp düşünürsen aklına onlarca şey gelir .

odan varsa odanı güzelleştirebilir oyuncu odası yapabilirsin buda ortalama 2000 eder . Ondan sonra odana rgb led döşersin masa alırsın yatak alırsın mükemmel bir odan olur ya da odamı sonra yaparım gerek yok dersen bilgisayarını geliştirebilirsin ps4 alabilirsin odan varsa odana televizyon alabilirsin uyumadan önce tavana bakıp düşünürsen aklına onlarca şey gelir .
Çok teşekkür ederim iyi şeyler önermişsiniz şimdi yatıp düşüneceğim :)

Hobi araştırması yapmanı öneriyorum. Resim yapmaktan hoşlanıyorsan o alanda bir şeyler gibisinden yani. İllaki bilgisayar tablet telefon gibi sıradan şeyler almak zorunda değilsiniz. Çizim tableti alabilirsin. Spor yapmak istersin mesela kaliteli bir bisiklet alabilirsin. RC araçlar satın alabilirsin. Arduino ile çeşitli yerlerde kullanılabilecek sistemler yapabilirsin(çeşitli sensörler, kartlar ve programlama bilgisi gerekiyor). Ne alırsan al umarım kendini geliştirecek şeyler üzerinde yoğunlaşırsın. İyi geceler diliyorum.

Oyuncu odası 😁 o odada oyun oynayinca oyun içinde silahlar +1 damage fazla vuracak herhalde.

Bilgisayarın iyi değilse bilgisayar alabilirsin, örneğin: Sinerji Neon Serisi B45-590CM Ryzen 5 2600 8 GB 240GB SSD RX590 1000 TL aşıyor ama değer.

Bunun dışında XBOX, PS4 lazımsa bunları alabilirsin.

Ya da koltuk falan alınabilir, geri kalan parayla da masa alabilir odayı güzelleştirebilirsin.

Kişisel gelişim ve yatırım açısından kitap alabilirsin. Ne tür kitap sevdiğine bağlı olarak okuyacağın kitaplar sana bir xbox, oyuncu odasından daha fazla şey katabilir. Yani paranın %5 lik bir kısmını ayırman bile yeterli olur, ikinci el piyasasından fırsat kollaman şartıyla.

Ihtiyacin doğrultusunda bir şey isteyebilirsin. Mesela 5 tane saatin varsa 6.'yi alma. Hiç sahip olmadigin ve istediğin bir şeyi almaya çalış. Onların da tadına bak :)

Kız arkadaşıma ihtiyaç listemi vermistim, lüzumsuz şeyler alma diye. Aklıma o geldi :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı