3000 TL her şey dahil elektrogitar önerisi

Memolii7

Hectopat
Bütçe biraz düşük farkındayım ama arada evde tıngırdatmak için alacağım. 2 ayda tellerinin kopmayacağı en azından 1-2 sene götürebilecek bir şey arıyorum, amfi de dahil.

O fiyata imkansız hocam. Şuan sıfır elektro gitar setlerinin ölüsü 5500 liradan başlıyor (Kozmos marka). Yani yaşadığınız şehirdeki ikinci el ilanlara bakmak durumundasınız.

O fiyata imkansız hocam. Şuan sıfır elektro gitar setlerinin ölüsü 5500 liradan başlıyor (Kozmos marka). Yani yaşadığınız şehirdeki ikinci el ilanlara bakmak durumundasınız.

Şöyle bir şey çok mu dandik?

Dandiğin nirvanası hocam bu. Ucuza kapatayım diye riske girmeyin bilindik sitelerden alın zuhal ve do-re en bilinen ve en güvenilir olanları. Amfi olarak küçük olanlardan almayın onların ses kalitesi berbat, bence 10W aşağısı amfi alınmaz.

Dandiğin nirvanası hocam bu. Ucuza kapatayım diye riske girmeyin bilindik sitelerden alın zuhal ve do-re en bilinen ve en güvenilir olanları. Amfi olarak küçük olanlardan almayın onların ses kalitesi berbat, bence 10W aşağısı amfi alınmaz.
Hocam peki sadece gitar için 4000'e çıkarsam, amfiyi de 2.el çözerim. 4000 civarı bir öneriniz var mıdır, 4000'i aşmazsa sevinirim.

Merak ettiğim için soruyorum, apartman dairesinde saz gitar vb yüksek ses çıkarır mı?
Ek bir donanım kullanmak gerekir mi?
Komşuları rahatsız eder mi?
Bunun için müstakil eve taşınmayı düşünmüyorum. Gerçi eski alt kat komşum ile apartman daireleri olarak kavga edip çıkartmışlardı bateri çalmasından dolayı. Gittiği yerde ki komşularıyla da yine problem yaşamış. Stüdyoda mı çalışmak mı daha uygun?

Yeni konular

Geri
Yukarı