3000 TL ikinci el telefon önerisi

Bütçe
3000
Redmi Note 9 Pro gibi bir cihaz nasıl olur?
Ben note 8 pro kullanıyorum. 2.yılım ve çok memnunum ayrıca yurtdışı malı. Note 9 pro yu fazla kurcalama şansım olmadı. Note 9 u beğenmediğimi söyleyebilirim. Fakat note 9 pro ile başka bildiğiniz cihazların karşılaştırmasını yapın derim. Note 9 pro da büyük ihtimal 120 HZ seçeneği vardır. Bu çok iyi olur mesela.

Ben Note 8 Pro kullanıyorum. 2.yılım ve çok memnunum ayrıca yurt dışı malı. Note 9 Pro'yu fazla kurcalama şansım olmadı. Note 9'u beğenmediğimi söyleyebilirim. Fakat Note 9 Pro ile başka bildiğiniz cihazların karşılaştırmasını yapın derim. Note 9 Pro da büyük ihtimal 120 Hz seçeneği vardır. Bu çok iyi olur mesela.

120Hz yok ama bu 120Hz'i pek anlamadım benim bilgisayarımın monitoru 60Hz daha önce bir telefonum olmadıgı için ne kadar onemli oldugunu pek bilmiyorum, yurt dışı malı pek güvenli gelmiyor çünkü IMEI atılmış cihazlarda çok sorun var o yuzen 64/6gb versiyonunu seçmeyi düsünüuorum siz ne dersiniz?

Hocam şimdi YouTube de video izledim. İkisinininde ekranı aynı ips ve 60 hz. Gelelim birkaç farkına; işlemci olarak note 9 pro ilerde, ayrıca batarya da neredeyse 500 mah ilerde. Note 8 prodan biraz seri olabilir. Kameralar da fazla fark olmaz. Size önerim eğer çok fazla fiyat farkı varsa note 8 pro alın. Eğer yoksa note 9 pro alın.

120Hz yok ama bu 120Hz'i pek anlamadım benim bilgisayarımın monitoru 60Hz daha önce bir telefonum olmadıgı için ne kadar onemli oldugunu pek bilmiyorum, yurt dışı malı pek güvenli gelmiyor çünkü IMEI atılmış cihazlarda çok sorun var o yuzen 64/6gb versiyonunu seçmeyi düsünüuorum siz ne dersiniz?
Hocam HZ demek FPS demektir. Ama bu oyunlarla alakalı değildir. 120 hz de öreneğin ana menüde dolaşırken çok seri hissedersiniz. Fakat 120 hz bambaşka bir his. Seriliğini kanıtlıyor. Note 11 pro da deneyimlemiştim. Büyük ihtimalle bu aralar o telefonu kullanacağım.

Hocam şimdi YouTube'da video izledim. İkisinininde ekranı aynı IPS ve 60 Hz. Gelelim birkaç farkına; işlemci olarak Note 9 Pro ileride, ayrıca batarya da neredeyse 500 mAh ileride. Note 8 Pro'dan biraz seri olabilir. Kameralar da fazla fark olmaz. Size önerim eğer çok fazla fiyat farkı varsa Note 8 Pro alın. Eğer yoksa Note 9 Pro alın.

Hocam Hz demek FPS demektir. Ama bu oyunlarla alakalı değildir. 120 Hz de öreneğin ana menüde dolaşırken çok seri hissedersiniz. Fakat 120 Hz bambaşka bir his. Seriliğini kanıtlıyor. Note 11 Pro da deneyimlemiştim. Büyük ihtimalle bu aralar o telefonu kullanacağım.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı