3000 TL kablosuz mouse önerisi

Gapirkont

Kilopat
2 yıldır kullandığım HyperX PulseFire Haste emekliye ayrıldı, sol Click basmıyor. Fury s Speed mouse pad'imde de sigara yanıkları olduğu için ikisini de değiştirmek istiyorum. Başta aklımda Logitech G PRO X Superlight vardı, 3600TL fiyatı var ama bunu alırsam muhtemelen mouse pad alamayacağım ve bütçemi zorlamış olacağım. Sizce mouse Pad'den feragat edip bunu almaya değer mi? Bütçe olarak 3500TL'ye kadar çıkabilirim ama fiyat ne kadar düşük olursa o kadar iyi olur benim için. 1500-2000TL civarlarına da varsa güzel olabilir. Haste elime tam oturuyor, bu yüzden haste Wireless veya haste 2 Wireless de aklımı kurcalıyor. Bu bütçede F/P olarak ne alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech G PRO X Superlight aşırı overpriced bir ürün. Kesinlikle değmez o paraya. El boyutun ve tutuş şeklin nedir?

18-19cm. Tutuş şeklim claw-palm ancak çoğunlukla claw tutuyorum. Shape olarak en hoşuma giden modeller G PRO X Superlight, Haste ve Model O. Fiyat olarak ne kadar düşük olup performans ve kalite olarak ne kadar yüksek olursa o kadar iyi benim için. Bütçemi fazla zorlamak istemiyorum ama söylediğim gibi en fazla çıkabileceğim 3000-3500TL.

18-19cm. Tutuş şeklim claw-palm ancak çoğunlukla claw tutuyorum. Shape olarak en hoşuma giden modeller G PRO X Superlight, Haste ve Model O. Fiyat olarak ne kadar düşük olup performans ve kalite olarak ne kadar yüksek olursa o kadar iyi benim için. Bütçemi fazla zorlamak istemiyorum ama söylediğim gibi en fazla çıkabileceğim 3000-3500TL.

Shape olarak hoşuma gitti ama söylediğim gibi bu bütçede bir şey alırsam mouse pad almaktan feragat etmek zorunda kalacağım. Haste Wireless veya Model O Wireless hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bunlardan biri + mouse pad daha mantıklı olmaz mı hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı