3000 TL kasa önerisi

Bütçe
3000

UgurBasol

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 320mm ekran kartım ve 240mm sıvı soğutmam var. PSU M1000X. Bunların sığacağı havadar bir kasa arıyorum. Bir de en fazla 2K bütçe ile klavye arıyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Corsair 3000D Airflow modeline bakabilirsiniz. 360 mm'ye kadar ekran kartı desteği bulunuyor.

Üste 240 mm, öne 360 mm sıvı soğutucu takabilirsiniz.

1701000958913.png

Alternatif olarak bu kasalara da göz atabilirsiniz:

Üste 280, öne 360 mm radyatör takılabiliyor.

Uzunluk açısından en mantıklısı bu diyebilirim. 400 mm'ye kadar ekran kartı desteği sunuyor. Öne de üste de 360 mm radyatör desteği sunuyor.

Benim önerim üçü arasından Phanteks. Fiyat açısından Corsair 3000D modeli de tercih edilebilir.

Corsair 3000D airflow modeline bakabilirsiniz. 360 Mm'ye kadar ekran kartı desteği bulunuyor.

Üste 240 mm, öne 360 mm sıvı soğutucu takabilirsiniz.

Eki Görüntüle 2031638

Alternatif olarak bu kasalara da göz atabilirsiniz:

Üste 280, öne 360 mm radyatör takılabiliyor.

Uzunluk açısından en mantıklısı bu diyebilirim. 400 Mm'ye kadar ekran kartı desteği sunuyor. Öne de üste de 360 mm radyatör desteği sunuyor.

benim önerim üçü arasından Phanteks. Fiyat açısından Corsair 3000D modeli de tercih edilebilir.

Teşekkür ederim. Lian Li çok hoşuma gitti. O tarzda önerebileceğiniz başka kasa var mıdır?

Teşekkür ederim. Lian Li çok hoşuma gitti. O tarzda önerebileceğiniz başka kasa var mıdır?
Onu alabilirsiniz hocam. Bu fiyat bandında en iyilerden birisi zaten. Saydıklarım dışında bütçenizi aşan modeller var ama atayım yine de:

Bu arada Lian Li'nin beyazını isterseniz onu da atayım:

Onu alabilirsiniz hocam. Bu fiyat bandında en iyilerden birisi zaten. Saydıklarım dışında bütçenizi aşan modeller var ama atayım yine de:

Bu arada Lian Li'nin beyazını isterseniz onu da atayım:

Hocam Lian Li almaya karar verdim. Fakat 3 adet daha fana ihtiyaç var. Fan öneriniz var mı? Rica etsem.

Geri
Yukarı