3000 TL klavye, mouse ve kulaklık önerisi

Arkadaşlar ekipmanlarımı yenileme kararı aldım. Bunun için 3000 TL bütçem var kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanlar arıyorum.

Klavye için bilek desteği olan "yapışık değil" ve Blue swich harici kulak kanatmayacak ancak sesli bir klavye istiyorum. Red brown gibi. Ve küçük TKL olanlardan değil.

Mouse için kablosuz ve kaliteli bir mouse arıyorum. Hafif olmasının avantaj olduğu söyleniyor bu yüzden hafif bir mouse tercihim. Tutuş şeklim claw grip gibi. Elim küçük değil ortalama denebilir.

Kulaklık için ise kulak ağrıtmayan yumuşak iyi ses veren ve mikrofonu iyi olan bir kulaklık lazım kablosuz olsa iyi olurdu ama olmazsada sağlık olsun.

Şimdiden teşekkürler. İyi günler.
Kulaklık olarak Razer BlackShark V2 öneririm kablosuzunu istiyorsan aynısının Razer BlackShark V2 Pro modeli kablosuz ama 2.5 k civarlarında sen karar ver.

Düşük bütçeli işinizi görebilecek wireless mouse olarak da Gamepower Devour modelini önerebilirim sadece scroll tuşu kronik olarak sıkıntılı.

Mikrofonun üzerindeki sünger çıkartılabiliyor.
O halde kulaklık iyi farede aynı şekikde ancak rampage olması korkuyuyor. Rampage mağduru olduğumdan. Klavye ise bilek desteği olmadığımdan tercihim değil ancak diğer ikisi gerçekten iyi görünüyor.

Kulaklık için STEELSERIES Arctis 5 Oyuncu Kulaklık Beyaz veya kablosuz isterseniz https://www.amazon.com.tr/SteelSeri...locphy=9056812&hvtargid=pla-958176898984&th=1 önerebilirim ama bütçenizi biraz arttırmanız gerek.
Hocam biraz değil toplam bütçemin bile üzerinde bir kulaklık bu oyüzden mümkün değil.

O halde kulaklık iyi farede aynı şekikde ancak rampage olması korkuyuyor. Rampage mağduru olduğumdan. Klavye ise bilek desteği olmadığımdan tercihim değil ancak diğer ikisi gerçekten iyi görünüyor.
Bir de mouse için Deluxe m625 plus öneririm.

Hocam biraz değil toplam bütçemin bile üzerinde bir kulaklık bu oyüzden mümkün değil.
Hocam yazdıklarıma bakarsanız tavsiyelerimi yaptım.

Klavye olarak da Corsair K60 RGB PRO Low Profile öneririm.
Bu arada malesef bilek desteği yok.

👇

2
Kulaklık olarak Razer BlackShark V2 öneririm kablosuzunu istiyorsan aynısının Razer BlackShark V2 Pro modeli kablosuz ama 2.5 k civarlarında sen karar ver.
Kablosuzunu almam mümkün değil ancak kablolu modeli olabilir. Daha demin arkadaş razer ballacuda x önerdi oda mantıkli geliyor hem wierless. Ancak hangisi daha iyidir bilemiyorum.

Mikrofonun üzerindeki sünger çıkartılabiliyor.
Logitech blue swich olduğundan tercihim olmaz ancak cooler master kaliteli ise güzel duruyor bence alınabilir.

Klavye olarak da Corsair K60 RGB PRO Low Profile öneririm.
Bilek desteği olmaması harici iyi klavye bilek desteği benim için onemli ancak bilek desteginden vazgecersem alabilirim fiyatı uygun. Ve low profile sanırım çok sessiz belki red olan modeli daha iyi olabilir.

Kulaklık için önerim Razer Blackshark V2. Klavye için bir önerim yok maalesef.
Evet bu modeli çok oneren oldu birde ballacuda x var birde wierless ancak wierless olması ses gecikmesi vs. Açısından nasıldır kablolu şekildede kullanilabilip o sirada şarj mi oluyor pil sisteminide bilmiyorum iki kulaklıktan hangisini tercih etmeliyim onuda bilmiyorum.

Son düzenleme:
2

Kablosuzunu almam mümkün değil ancak kablolu modeli olabilir. Daha demin arkadaş razer ballacuda x önerdi oda mantıkli geliyor hem wierless. Ancak hangisi daha iyidir bilemiyorum.

Logitech blue swich olduğundan tercihim olmaz ancak cooler master kaliteli ise güzel duruyor bence alınabilir.

Bilek desteği olmaması harici iyi klavye bilek desteği benim için onemli ancak bilek desteginden vazgecersem alabilirim fiyatı uygun. Ve low profile sanırım çok sessiz belki red olan modeli daha iyi olabilir.
Red olan modeli derken ? Bu modelin low profile olmayan hali de 800 TL falan sanırım ancak onda kronik yay sesi varmış Media Markt mağazasında var gidip sesini dene rahatsız etmezse al rahatsız ederse low profile olanını al.

Yeni konular

Geri
Yukarı