3000 TL klavye ve mouse önerisi

Aleykümselam :). ASUS mouse güzel duruyor ancak klavye sağda num kısımları olmasını tercih ederim çok alıştım o kısmı kullanmaya öyle bir öneriniz olursa daha hoş olur benim için.

K70 modelini canlı test ettiğim oldu tuşları biraz sesli onun dışında mükemmel ama en azından red Switch olursa nefis olur ufaklıklar için :).

Öncelikle teşekkürler, evet ellerim biraz büyük, kollarımda biraz uzun boydan alakalı sanırım bu yüzden çok küçükse mouse zorlanabilirim şu an çalıştığım yerde kablosuz Logitech mouse var elimin içinde kayboluyor resmen :D.

https://www.akakce.com/klavye/en-uc...anik-kablolu-oyuncu-si-fiyati,1050795950.html o zaman bu modeli de tercih edebilirsiniz.

2030 TL.
795 TL.

Hocam öncelikle teşekkürler, o mouse alırsam 2 günde içi ekmek dolabına döner gibi hissediyorum :D.

Aynı durum bende de var. Razer DeathAdder V2 bakabilirsin. Rival 3'e göre daha büyük. Kavraması daha iyi oluyor.

Razer daha önce kulaklık harici deneyimim olmadı o fiyat kulvarında benim attığım SS var arasında bir fark olur mu kalite olarak bir tecrübeniz var mı?

Hocam teşekkürler, dürüst olmak gerekirse nedense atılan klavyeler ile kıyasladığımda görüntü ve hissiyat olarak sanki daha ucuzmuş gibi hissettirdi klavye :/.

Yeni konular

Geri
Yukarı