3000 TL kulaklık önerisi

BlackVcard

Hectopat
Merhabalar, 3000 TL bütçem var ve kulaklık tavsiye edebilir misiniz? Kullanım amacı oyun ve müzik dinlemek olacak birde bu kulaklıklar hakkında ne düşünüyorsunuz? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Merhaba, 3000 TL bütçem var ve kulaklık tavsiye edebilir misiniz? Kullanım amacı oyun ve müzik dinlemek olacak bir de bu kulaklıklar hakkında ne düşünüyorsunuz? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Hocam iyi günler. Ben de zamanında deli gibi kulaklık araştırması yapıyordum o zaman basslarının kalitesiyle öne çıktığı için müzik kalitesinde en önerilen kulaklık BlackShark V2 idi. Sizin attığınız linklerin birinde BlackShark V2 X diye bir model var o modeli almayın. Düz BlackShark V2 yazan modeli alın buyurun link atıyorum.

Bir de BlackShark V2 Pro modeli çıkmış sonradan bunun durumu nedir bilgim yok ona da bir bakabilirsiniz fiyatı 3300 lira civarlarında ancak bilginize. Son olarak da ben Arctis 5 2019 kullanıyorum, memnun muyum diye sorarsanız memnunum özellikle SteelSeries'in uygulaması üzerinden güzelce bir ses ayarı yaptım şu an yüksek ve güzel bir ses alıyorum ancak tabii ki kendiliğinden ses kalitesi yüksek olarak satılan kulaklıklara yönelmenizz daha mantıklı olacaktır. Arctis 5 hiçbir ayar yapmadığınız zaman o kadar da iyi bir kulaklık değil bence. Oyun performansı güzel ama sesleri rahatça alabiliyorum.

Corsair Void Elite USB RGB modelini kullanıyorum şu ana kadar yaşadığım bir sorun olmadı fakat müzik konusunda biraz zayıf geldi bana ama mikrofon kalitesi ve oyunda ses kasma konusunda gayet iyi.

Etiketlediğim için kusura bakmayın, bu konuda yardımcı olur musunuz? @BerkayZ87 @chaturanga

Hocam benim oyuncu kulaklıklarıyla ilgili bir tecrübem yok, müzik dinleme amaçlı kullandım şu ana kadar hep ve buna göre kulaklıklar aldım yani öncelikli amacınız hangisiyse ona göre bir model bakmak lazım.

Müzik kalitesi daha önemli diyorsanız, ve oyun oynarken mikrofon olarak bilgisayarın kendi mikrofonunu ya da masaüstü bir mikrofon kullanırım sorun değil diyorsanız birşeyler önermeye çalışayım.

Hocam kusura bakma dün dönemediğim için, kulaklık hakkında neredeyse hiç bir bilgim yok bana bir kaç sorumda yardımcı olabilirsen ve tavsiyede de bulunursan müteşkkir olurum. Elbette önerilere açığım ve şimdiden teşekkür ederim.

1- Müzik kulaklığı sadece mikrofon olmadığı için mi müzik kulaklığı olur?
2- Müzik kulaklıklarında ses kartı var mıdır yoksa ayriyetten ses kartı mı almamız gerekmekte.
3- Müzik kulaklığı ile oyuncu kulaklığı arasındaki fark nedir ve neden seçilmelidir?
4- 7.1 sistemi mi yoksa Stereo mu tercih edersin ve neden?

Hocam iyi günler. Ben de zamanında deli gibi kulaklık araştırması yapıyordum o zaman basslarının kalitesiyle öne çıktığı için müzik kalitesinde en önerilen kulaklık BlackShark V2 idi. Sizin attığınız linklerin birinde BlackShark V2 X diye bir model var o modeli almayın. Düz BlackShark V2 yazan modeli alın buyurun link atıyorum.

Bir de BlackShark V2 Pro modeli çıkmış sonradan bunun durumu nedir bilgim yok ona da bir bakabilirsiniz fiyatı 3300 lira civarlarında ancak bilginize. Son olarak da ben Arctis 5 2019 kullanıyorum, memnun muyum diye sorarsanız memnunum özellikle SteelSeries'in uygulaması üzerinden güzelce bir ses ayarı yaptım şu an yüksek ve güzel bir ses alıyorum ancak tabii ki kendiliğinden ses kalitesi yüksek olarak satılan kulaklıklara yönelmenizz daha mantıklı olacaktır. Arctis 5 hiçbir ayar yapmadığınız zaman o kadar da iyi bir kulaklık değil bence. Oyun performansı güzel ama sesleri rahatça alabiliyorum.
Bende Black Shark V2 var ve hiç memnun değilim tavsiye üzerine geçen sene 2500TL aldım ama belli bir süre sonra kulakları ağrıtıyor ve üst kısmı kayıyor.

Geri
Yukarı