3000 TL kulaklık önerisi

Anladım hocam o halde biraz araştırıp ikisi arasında karar vereyim. İnternette Void için dip ses var diyorlar o doğru mudur? Ve kulaklığın iyi, kötü yanları neler? Hazır bulmuşken kullanan biri sorayım.
Şuan kullanmıyorum. Arctis Nova Pro'ya geçtim ama 1 sene kadar kullandım. Dip ses problemi yaşamadım. Konfor olarak kullandığım en konforlu kulaklıktı. Mikrofon kalitesine mükemmel diyemem ama ortalamanın üstüydü sesi güzel veriyodu ve mikrofon yankısı olmuyodu. Padleri biraz çabuk eskidi bendekiler ama internetten yenisini alıp değiştirdim.

Şuan kullanmıyorum. Arctis Nova Pro'ya geçtim ama 1 sene kadar kullandım. Dip ses problemi yaşamadım. Konfor olarak kullandığım en konforlu kulaklıktı. Mikrofon kalitesine mükemmel diyemem ama ortalamanın üstüydü sesi güzel veriyodu ve mikrofon yankısı olmuyodu. Padleri biraz çabuk eskidi bendekiler ama internetten yenisini alıp değiştirdim.
Tamamdır hocam sağ olun.

Kaliteli kulaklık almak hep hayalimdir. Ama ailem kulaklık kullanmama izin vermiyor. Yerinde olsam Beyerdynamic alırdım.
İlk defa duyduğum için biraz çekimserim açıkcası. Alan, kullanan bulmak lazım.. Olmazsa en kötü iade ederiz.

Hocam peki logitech g pro alsam 500 daha koyup. Farka değer mi sence?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı