3000 TL kulaklık önerisi

galiba tercihimi jabra 4 ten yana kullanıcam çok teşekkürler tavsiyelerin için kendine çok iyi bak güzel insan

galiba tercihimi jabra 4 ten yana kullanıcam çok teşekkürler tavsiyelerin için kendine çok iyi bak güzel insan
Anc'li olan modeli al. Jabra elite 4 ACTİVE olan yani. Sadece Jabra elite 4 yazan modelde anc yok.

Şimdiden, Güle güle kullan.
Bu arada, kulaklık geldiginde eğer ios kullaniyorsan app store'den android kullaniyorsan Google Play'den JABRA + uygulamasını mutlaka indir. O uygulamadan ayar yapacaksın. Anc aç/Kapa , dışardaki sesleri duymak içinde modu var. Onun dışında eq yapabilirsin. Bassları yukseltip, azaltmak gibi. En önemlisi güncelleme gelmiş olabilir. Güncelleme yaparsın
Uygulama hep telefonunda kalsın.

Son düzenleme:

Hocam 2000 TL maksimum bütçem var Jabra Elite 4 active harici ne önerebilirsin.

Ne için kullanacaksın, ortalama kaç saat kullanacaksın, nasıl bir ses deneyimi istiyorsun? (bass önde tiz mid arkada vs )

Genelde lvbel C5 falan dinliyorum AirPods nasıl ise öyle olsun yeter hocam şu ana kadar kullandığım en iyisi AirPods 2 oldu.

Ne için kullanacaksın, ortalama kaç saat kullanacaksın, nasıl bir ses deneyimi istiyorsun? (bass önde tiz mid arkada vs )

Bir de hocam JBL Tune Flex nasıldır aklımda o vardı abim yeni aldı ama AirPods 3'e geçti 1800'e bana satabileceğini söyledi.

Son düzenleme:
JBL sevmem. Ama sen hiphop tarzı dinledigin için Jbl alınabilir fakat silikonlu model değildir o dediğin model. Gereksiz bir modeldir. Yapısı gereği dışardan çok ses alır. Onun yerine jabra elite 3 al. Silikonlu modeldir, dediğin modelden daha ucuzdur ve daha sağlamdır. Jabra elite 3'te 125k'lar yüksek. (Bass vurgusu) Detay ortalamadır. Hiphop dinlemek için idealdir.
Düzeltme: NC modeli ile karistirmisim. Flex NC modeli silikonsuzdu. Flex'te silikon varmış fakat silikonsuzdan hallice. Çöp.

Hocam Jabra Elite 4 almaya bütçe yetiyor ama AirPods tarzı yani büyük bir kulaklık düşünüyorum. Çubuk şeklindekilerden düşünüyorum ondan önce Jabra Elite 4 almayı düşünüyordum fakat küçük modelleri sevmiyorum. O tür için bir öneriniz var mı? @MiclHmo

Yurt dışından gelir, üstüne +110 TL ekleniyor fakat güzel kulaklık. Bassları sağlamdır, alınabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…