3000 TL kulaklık önerisi

Benim önerdiğim kulaklıklar üst düzey kulakliklardir. Genelde spor ve detay isteyenler için. Sen okula gidip gelmek için istiyorsun aslında senin o kadar para vermene bence gerek yok. Jabra elite 4 active seni baya idare eder. Zaten bu işler yavaş yavaş başlar. İlk denersin, sonra yükseltirsin. Jabra elite 4 active'de 8 saat aktif kullanım var. Yani kutusundan çıkarıp, 8 saat aktif kullandıktan sonra tekrar kutuya koyuyorsun ve şarj oluyor. Fiyatına da göre iyi bir kulaklık. Mikrofonu da baya iyidir aklında bulunsun. Jabra elite 4 active al geç, ha düşün sen yinede tabiki eğer alayım almasına alma en iyisi olsun istiyorum diyorsan yazdiklarima tekrardan göz geçir, ona göre karar ver. Dediğim markaların dışına çıkma sana 25 yıllık tecrübelerimle anlatıyorum.
galiba tercihimi jabra 4 ten yana kullanıcam çok teşekkürler tavsiyelerin için kendine çok iyi bak güzel insan

Şimdiden, Güle güle kullan.
Bu arada, kulaklık geldiginde eğer ios kullaniyorsan app store'den android kullaniyorsan Google Play'den JABRA + uygulamasını mutlaka indir. O uygulamadan ayar yapacaksın. Anc aç/Kapa , dışardaki sesleri duymak içinde modu var. Onun dışında eq yapabilirsin. Bassları yukseltip, azaltmak gibi. En önemlisi güncelleme gelmiş olabilir. Güncelleme yaparsın
Uygulama hep telefonunda kalsın.

Son düzenleme:
Şimdiden, güle güle kullan.
Bu arada, kulaklık geldiginde eğer iOS kullaniyorsan App Store'den Android kullaniyorsan Google Play'den Jabra + uygulamasını mutlaka indir. O uygulamadan ayar yapacaksın. ANC aç/Kapa, dışardaki sesleri duymak içinde modu var. Onun dışında EQ yapabilirsin. Bassları yukseltip, azaltmak gibi. En önemlisi güncelleme gelmiş olabilir. Güncelleme yaparsın.
Uygulama hep telefonunda kalsın.

Hocam 2000 TL maksimum bütçem var Jabra Elite 4 active harici ne önerebilirsin.

Ne için kullanacaksın, ortalama kaç saat kullanacaksın, nasıl bir ses deneyimi istiyorsun? (bass önde tiz mid arkada vs )

Genelde lvbel C5 falan dinliyorum AirPods nasıl ise öyle olsun yeter hocam şu ana kadar kullandığım en iyisi AirPods 2 oldu.

Ne için kullanacaksın, ortalama kaç saat kullanacaksın, nasıl bir ses deneyimi istiyorsun? (bass önde tiz mid arkada vs )

Bir de hocam JBL Tune Flex nasıldır aklımda o vardı abim yeni aldı ama AirPods 3'e geçti 1800'e bana satabileceğini söyledi.

Son düzenleme:
Genelde lvbel C5 falan dinliyorum AirPods nasıl ise öyle olsun yeter hocam şu ana kadar kullandığım en iyisi AirPods 2 oldu.

Bir de hocam JBL Tune Flex nasıldır aklımda o vardı abim yeni aldı ama AirPods 3'e geçti 1800'e bana satabileceğini söyledi.
JBL sevmem. Ama sen hiphop tarzı dinledigin için Jbl alınabilir fakat silikonlu model değildir o dediğin model. Gereksiz bir modeldir. Yapısı gereği dışardan çok ses alır. Onun yerine jabra elite 3 al. Silikonlu modeldir, dediğin modelden daha ucuzdur ve daha sağlamdır. Jabra elite 3'te 125k'lar yüksek. (Bass vurgusu) Detay ortalamadır. Hiphop dinlemek için idealdir.
Düzeltme: NC modeli ile karistirmisim. Flex NC modeli silikonsuzdu. Flex'te silikon varmış fakat silikonsuzdan hallice. Çöp.

JBL sevmem. Ama sen hiphop tarzı dinledigin için JBL alınabilir fakat silikonlu model değildir o dediğin model. Gereksiz bir modeldir. Yapısı gereği dışarıdan çok ses alır. Onun yerine Jabra Elite 3 al. Silikonlu modeldir, dediğin modelden daha ucuzdur ve daha sağlamdır. Jabra Elite 3'te 125K'lar yüksek. (bass vurgusu) detay ortalamadır. Hiphop dinlemek için idealdir.
Düzeltme: Nc modeli ile karistirmisim. Flex nc modeli silikonsuzdu. Flex'te silikon varmış fakat silikonsuzdan hallice. Çöp.

Hocam Jabra Elite 4 almaya bütçe yetiyor ama AirPods tarzı yani büyük bir kulaklık düşünüyorum. Çubuk şeklindekilerden düşünüyorum ondan önce Jabra Elite 4 almayı düşünüyordum fakat küçük modelleri sevmiyorum. O tür için bir öneriniz var mı? @MiclHmo

Hocam Jabra Elite 4 almaya bütçe yetiyor ama AirPods tarzı yani büyük bir kulaklık düşünüyorum. Çubuk şeklindekilerden düşünüyorum ondan önce Jabra Elite 4 almayı düşünüyordum fakat küçük modelleri sevmiyorum. O tür için bir öneriniz var mı? @MiclHmo

Yurt dışından gelir, üstüne +110 TL ekleniyor fakat güzel kulaklık. Bassları sağlamdır, alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı