3000 TL mikrofonu iyi gaming kulaklık önerisi

Bütçe
2.500-3.000

4rda0

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, 2.500-3.000 TL arası bütçem var. Uzun ömürlü kablolu, kablosuz fark etmeksizin güzel bir kulaklık önerebilir misiniz? Mikrofonu iyi olsun.

Arkadaşlar, 2.500-3.000 TL arası bütçem var. Uzun ömürlü kablolu, kablosuz fark etmeksizin güzel bir kulaklık önerebilir misiniz? Mikrofonu iyi olsun.
Nays kartın varsa 200TL cashback alıyorsun 2429TL'ye geliyor bu bütçedeki en iyisi.

Bu bütçede HS80'de var ama malzeme kalitesi asla bununla yarışamaz. Mikrofonu belki daha iyi olabilir bazılarına göre ses kalitesi V2'nin daha iyi bazıları HS80 diyor ama HS80'in bazı kronik sorunları var.

Nays kartın varsa 200TL cashback alıyorsun 2429TL'ye geliyor bu bütçedeki en iyisi.

Bu bütçede HS80'de var ama malzeme kalitesi asla bununla yarışamaz. Mikrofonu belki daha iyi olabilir bazılarına göre ses kalitesi V2'nin daha iyi bazıları HS80 diyor ama HS80'in bazı kronik sorunları var.

Bu kulaklığın Kingston markalı versiyonları efsane tartışmaya kapalı tek kelime güzel ama piyasada yok diye biliyorum. Şu an ürün HP markasına ait ve kalite yerlerde BİM kulaklığı gibi kesinlikle önermiyorum ben gaflete düşüp aldım sonrasında HP olduğunu fark ettim ve iade ettim.

Cloud 2'nin nesi kötü :D?

Kingston'a ait modelleri çok çok iyi 7+1 destekliyor. Fakat HP markalı modelleri çok dandik ne yazık ki 🥲

Cloud 2'nin nesi kötü :D?
Öncelikle yazılımı yok yani EQ ayarı yapamıyorsunuz bu büyük bir eksi. 2. si fiyatını asla haketmiyor bu kulaklığa 2500TL vermem. Kingston üretimi olsa belki düşünülebilir ama BS V2 SE varken asla birde HP versiyonu zaten şuan satılan.

Kingston'a ait modelleri çok çok iyi 7+1 destekliyor. Fakat HP markalı modelleri çok dandik ne yazık ki 🥲
O kadarda değilde yani Kingston yinede daha iyiydi. HP modeli Bim kulaklığı gibide değil abartmayın.

Öncelikle yazılımı yok yani EQ ayarı yapamıyorsunuz bu büyük bir eksi. 2. si fiyatını asla hak etmiyor bu kulaklığa 2500TL vermem. Kingston üretimi olsa belki düşünülebilir ama bs V2 SE varken asla bir de HP versiyonu zaten şu an satılan.

O kadar da değil de yani Kingston yine de daha iyiydi. HP modeli BİM kulaklığı gibi de değil abartmayın.

Evet biraz abarttım sanırım nasıl sinir olduysam kulaklığa üzgünüm 😅

Geri
Yukarı