3000 TL monitör Dahil bilgisayar Toplama

Bütçe
3000

ayasli

Hectopat
Merhabalar öncelikle. Bu sistem kendim için değil bir arkadaşım için olacak, yardımcı olabilirseniz sevinirim. Kendisi uyarmasam Turbox sistem alacaktı az daha. Bilgisayar toplamakta çok iyi olmadığım için size danışıyorum. 3000 TL'ye oyun oynanabilecek monitör dahil en iyi sistemi toplamamda yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata monitörlü olması için 2. elleri 1-2 ay takip etmek gerekir.
Tüm bileşenler 0 olmak üzere, monitörsüz ancak böyle toplayabildim.

Teşekkürler hocam, ellerinize sağlık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video 2.el toplarken işinize yarayabilir.

Bende yeni sistem alacağım için monitör ile beraber eski sistemimi satıyorum. Bakmak isterseniz aşağıdaki konuya tıklayabilirsiniz. Malum bu bütçelerde monitör dahil sıfır sistem toplamak oldukça zor. Tavsiyem 2. ellere yönelmeniz.

G4560 RX 460 sistem ve monitör

2. el almazsanız çok zor. APU işlemci alıp bir AMD sistem kurulabilir ya da i3 10100F ile birlikte eski nesil 2. el bir ekran kartıyla CS:GO falan gibi oyunları oynayabileceğiniz bir sistem toplanabilir.

Monitörsüz bu var ama monitör dahil istiyorsa 2.ele yönelmelisiniz.

Bu sistem çok iyi değil Axle ekran kartları çok kötü ve SSD kronik sorunlu.

Anakart: B450M S2H.

İşlemci: Ryzen 3 1300X.

Ekran kartı: RX550 2 GB.

RAM: 8 GB DDR4 3200MHz

Kapasite: 240 SanDisk SSD.

Bu sistemi 1950 TL'ye topladım daha yeni. Elimde kasa, monitör ve PSU vardı.
Bu sistem çok iyi değil axle ekran kartları çok kötü ve SSD kronik sorunlu.

Bilgilendirme için tesekkürler.

2. el almazsanız çok zor. APU işlemci alıp bir AMD sistem kurulabilir ya da i3 10100F ile birlikte eski nesil 2. el bir ekran kartıyla CS:GO falan gibi oyunları oynayabileceğiniz bir sistem toplanabilir.
Yukarıda arkadaşın kurduğu apu sistem ile çok fazla oyun oynanabiliyor aslında.
En uygun fiyata 720p veya 1080p monitör önerisi yapabilir misiniz peki hocam, kulllanılabilecek en ucuz fiyatlı monitör nedir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı