3000 TL Monitör Dahil PC Toplama

Technoooo

Kilopat
Merhabalar 3000 TL monitör dahil bilgisayar topladım, İntel+Nvidia istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Bu arada kasam var 1 ay kadar önce almıştım Zalman z3 Plus+600W güç kaynağı da dahil.

Dosya Ekleri

• PC.PNG
    PC.PNG
    39 KB · Görüntüleme: 254
Güzel sistem olmuş. Madem kasanız mevcut ve İntel+Nvidia istiyorsunuz o zaman sistemi başka sitelerden daha ucuza toplayabilirsin. Kalan paraya da biraz zorlarsan GTX 970 alabilirsin. O kadar zorlayamıyorsan tavsiyem R9 380X'den yana olacaktır.

Vatan Bilgisayar'dan i5 6500 alıyorsun ama aynı fiyata diğer sitelerde i5 6600 alabilirsin. Diğer bileşenlerde cabası.

Sinerji'den alışveriş yapmadım ama çok met ediyorlar. Teknobiyotik'den çok alışverişim oldu mükemmel diyebilirim.

1 TB HDD + 120 GB SSD yerine 1 tane 240 GB SSD alsana daha ucuza gelir, yetmez mi?

Sinerji'den alışveriş yapmadım ama çok met ediyorlar. Teknobiyotik'den çok alışverişim oldu mükemmel diyebilirim.
Çok Teşekkür ederim hocam.

1 TB HDD + 120 GB SSD yerine 1 tane 240 GB SSD alsana daha ucuza gelir, yetmez mi?
Yok hocam 240 GB çok ama çok yetersiz gelir bana, ama dediğim gibi bu tip sitelerden toplayınca daha ucuza gelirse oluşan bütçe açıklığından SSD yi yükseltebilirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı