3000 TL monitör önerisi

Bütçe
3000

Ali Altun

Kilopat
Daha fazla  
Oyunlarla çok işim yok, çok uzun süreli kullanmayı hedefliyorum. Film çok izlerim ve mesleğim yazılıma yönelik olacak bu yüzden yüksek kaliteli ve yüksek inçli bir monitör önerebilir misiniz?
Bütçeyi arttırabilirim duruma göre.
Dip not: Şu anda AOC 21.5 inç bir monitör kullanıyorum, çift ekran yapma ihtimalim var.

Seçim sizin hocam.
İlk attığım FHD.
İkinci attığım 2K.
Üçüncü 4K.

Oyunlarla işi yokmuş ki? Oyunlarla işi yoksa renklere önem vermek daha doğru olur, oyun oynamayacaksa 240Hz'i ne yapsın?

Sizin için bence en iyi olan bu.
Oyunlarla işi yokmuş ki? Oyunlarla işi yoksa renklere önem vermek daha doğru olur, oyun oynamayacaksa 240Hz'i ne yapsın?

Haklısınız sonda attığım monitörler daha iyi.
Hocam alın bunu cebinizde de bin TL kalır.

Overpriced bir monitör. Bu fiyata 2K modeller var.

Konu için madem yazılımla uğraşıyorsunuz neden ana monitörü pivot kullanıma sahip seçmiyorsunuz?

Overpriced bir monitör. Bu fiyata 2K modeller var.

Konu için madem yazılımla uğraşıyorsunuz neden ana monitörü pivot kullanıma sahip seçmiyorsunuz?

Hocam bence şu anda tam bir F/P

Haklısınız sonda attığım monitörler daha iyi.
Hocam alın bunu cebinizde de bin TL kalır.
32" kıvrımlı monitör çok çekse de 2k veya 4k almak istiyorum. 2k ve 4k olan modellere bakacağım teşekkür ederim. Başka önerileriniz varsa onlara da göz atmak isterim.
G5 de aynı sebepten alamayacağım gibi. Çok tatlı görünse de görüntü kalitesi, canlılık olarak üst seviye bir şey istiyorum ve muhtemelen macbookla kullanacağım için ekranlar arası geçiş sıkıntısı çekmemek için yüksek kaliteli bir şey almam önerildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı