3000 TL Monitörlü Bilgisayar Toplama

Antlia

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 3000 TL'yi aşmayacak şekilde monitör dahil geleceğe dönük sistem önerilerinizi bekliyorum. CS:GO ve altı oyunları rahatlıkla çalıştırması yeterli. Okul döneminde pek oyun oynamıyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz bilgi verebilir misiniz? İleride yapabileceğim takviyeler, CS:GO gibi oyunlarda performansı nasıl olur gibi. [emoji4]
CS:GO da istediğin ayarda 60FPS+ alırsın 1080p'de
Yeni oyunları da 1080p 30 fps oynatabilir rahatça.
ileride 1050Ti gibi bir ekran kartı takıp keyfine bakabilirsin :)

Diğer arkadaşlar da bakarsa sevinirim, Hepsiburada'nın fiyatları ve ürün çeşitliliği diğer sitelere göre daha iyi gibi. Bilgisayar montajı için videolardan faydalanabilirim diye düşünüyorum.
Bir de Technopat mobil uygulamasında konuyu öne çıkarma seçeneği yok sanırım, ben mi bulamadım? [emoji4]

Diğer arkadaşlar da bakarsa sevinirim, Hepsiburada'nın fiyatları ve ürün çeşitliliği diğer sitelere göre daha iyi gibi. Bilgisayar montajı için videolardan faydalanabilirim diye düşünüyorum.
Bir de Technopat mobil uygulamasında konuyu öne çıkarma seçeneği yok sanırım, ben mi bulamadım? [emoji4]
3000 TL'ye en iyi bu olur geleceğe dönüklük olarak :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı