3000 TL Monitörlü Gtx 970 Sistem

Eki Görüntüle 158192
Buyurun böyle bir sistem yaptım. İleride sabit disk koyarsınız 240 gb yeterli gelecektir ilk 4 ay.
Arkadaş gayet kaliteli ve uzun ömürlü bir sistem yapmış. İlla 970 alınacak diye sistemi dengesiz kurmanın bir anlamı yok. Kasadan kıstın, anakarttan kıstın, işlemciden kıstın, ondan kıstın. Ee ne kaldı? Bence en doğru adım 380X ile dengeli sistem toplamak olacaktır.

Özür dilerim ama o SSD yerine Kingston HyperX Fury alman daha iyi olur eğer bütçen yeterli ise.
Monitörü çıkardım şuanda sabit disk ile birlikte 2801 lira etti monitör klavye mouse kulaklık alıcam ama nasıl alıcam onu düşünüyorum.
Monitör Olarak
1- PHILIPS 23" 234E5QSB/01 LED IPS MONİTÖR
2- 23,6" Asus Vp247t Gaming, Led 1920x1080 1ms Dvi,vga Mm 003 - n11.com

Tam sistem ekte herhangi bir eksiklik var mı ? Ve Monitör olarak 400-500 TL arası düşünüyorum gösterdiklerimden daha iyi bir monitör varsa o fiyata söylerseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• Tam sistem.jpg
    Tam sistem.jpg
    87,6 KB · Görüntüleme: 151
....jpg
Buyur dostum. SSD ile 3.165 TL. SSD olmadan 3.020 TL. Sistemde hiçbir sıkıntı çekmeden her şey tam oranında olarak ancak bu alınır. Hiçbir şeyden kısmamış olacaksın. Kasa olarak sessiz ve sertifakalı olduğuna dikkat çekerim. Sistemini beslemeye de yetecektir zaten. Monitörün de HDMI destekli. Ki bu da artık standart hale geldi. Ekran kartı olarak Sapphire seçtim. Sakın ön yargıyla yaklaşma o karta. Gayet başarılıdır. SSD'yi sonra alırsan 3.020 TL. Buyur hocam.

Eki Görüntüle 158333 Buyur dostum. SSD ile 3.165 TL. SSD olmadan 3.020 TL. Sistemde hiçbir sıkıntı çekmeden her şey tam oranında olarak ancak bu alınır. Hiçbir şeyden kısmamış olacaksın. Kasa olarak sessiz ve sertifakalı olduğuna dikkat çekerim. Sistemini beslemeye de yetecektir zaten. Monitörün de HDMI destekli. Ki bu da artık standart hale geldi. Ekran kartı olarak Sapphire seçtim. Sakın ön yargıyla yaklaşma o karta. Gayet başarılıdır. SSD'yi sonra alırsan 3.020 TL. Buyur hocam.
Reis verdiğin monitör 5ms ben 1ms olsun istiyorum sonuçta amacım daha çok cs go :D Buna göre bir Monitör önerir misin sana zahmet

Ve ekran kartından dolayı 600W yeterli olur mu yoksa 750W mı olması lazım ?

Ve hangi siteden topladın

Reis verdiğin monitör 5ms ben 1ms olsun istiyorum sonuçta amacım daha çok cs go :D Buna göre bir Monitör önerir misin sana zahmet

Ve ekran kartından dolayı 600W yeterli olur mu yoksa 750W mı olması lazım ?

Ve hangi siteden topladın
Bütçenizi biraz artırarak istediğiniz gibi bir monitörü siz ekleyin sisteme hocam.
600W yetecektir. Sertifikalı olması bunu onaylıyor. Aklında soru kaldıysa araştırabilirsin.
Sistemi de "Sinerji.gen.tr"den topladım hocam.

Nasıl TL olarak gözüküyor sende bende USD olarak geçiyor ve daha pahalı sendeki kasanın aynısı aynı sitede 287 lira sende 337 lira bende nasıl oluyo bu :/

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı