3000 TL Monitörlü Sistem Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

west coast carry

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar en fazla 3000 tl pc toplamak istiyorum. OC yapmayacağım tüm oyunlarda ultra kaldırmasını ve 4-5 yıl ileriye kadar da kaldırmasını istiyorum toplamanızı istediğim pc de monitör den ssd ve dvd driver a kadar(klavye mouse hariç) olmasını istiyorum.
nPX8Ga.png

vzO1oD.png

Bu sistem nasıldır psu yeterli midir arkadaşlar? Simdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin dengeli olmuş. Psu gayet yeterlidir.

Alınır mı yani birader ve önümüzdeki kaç seneyi idare eder?

Üç , dört , beş sene kadar götürür kardeşim.

Tamam teşekkürler sence işlemci nasıl amd işlemciler çabuk ısınıyor ve ses yapıyor diyorlar doğru mu ?

Monitör hakkında bir fikrim yok.
Hyper 212x tarzında bir işlemci soğutucusu da işinizi görür, o da yaklaşık 120 tl civarı piyasada.
AMD'deki gürültü olayı stok fandan kaynaklı zaten.
Tek monitörde 1080p oynayacaksanız r9 280x alın derim, boşuna masraf etmeyin.

Bu ekran kartında 1080 p oynayamaz mıyım ve soğutucu yetersiz mi?
Bir de senin dediğin ekran kartının linkini atar mısın? Vatan dan bir de öyle hesap edelim.

Bu ekran kartında 1080 p oynayamaz mıyım ve soğutucu yetersiz mi?
Oynarsınız ama genel anlamda 1080p'nin üzerindeki çözünürlüklere yönelik bir kart, r9 280x de hayli iş görür ama yine de siz bilirsiniz. Sonuçta en az 10 fps fazla verecektir r9 290.
Ayrıca overclock yapmayacaksanız intel'e yönelik bir sistem kurmayı deneyebilirsiniz. AMD'yi genelde overclock yaparak intelle yarışır hale getiriyorlar. Direkt intel almanız daha mantıklı, ayrıca intelin soğutucusu sessizse hiç soğutucuya para vermenize de gerek yok.

Mesela bu işlemciye denk olan bir intel işlemcili sistem toplar mısın? Overclock yapmayacağım 1080 p çözünürlükte oynayacağım.

Buyrun.
zsYDq4n.jpg

Kasayı, monitörü, güç kaynağını kurcalayarak daha farklı bir şey yaratabilirsiniz. Tercih size kalmış.
Genel anlamda 600 watt yeterli olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı