3000 TL müzik kulaklığı önerisi

Bununla bir ilgilenin bence.

Oyuncu kulaklığı aramıyorum, müzik kulaklığı arıyorum.

Sennheiser HD 350BT 30 saat şarj ömrü.
JBL T510 BT 40 saat şarj ömrü.

JBL'in o modellerine sıcak bakmıyorum abimde var pek iyi değil. Bana da şu an Sennheiser'in o modeli alınabilir gibi duruyor.

Oyuncu kulaklığı aramıyorum, müzik kulaklığı arıyorum.

JBL'in o modellerine sıcak bakmıyorum abimde var pek iyi değil. Bana da şu an Sennheiser'in o modeli alınabilir gibi duruyor.

İkisini de aktif olarak kullanan biri olarak, JBL'i genelde okula giderken, dönerken kullanıyorken Sennheiser'ı bilgisayar başında kullanıyorum. Kesinlikle Sennheiser daha iyi. Bütçenizi arttırırsanız HD 450 öneririm.

İkisini de aktif olarak kullanan biri olarak, JBL'i genelde okula giderken, dönerken kullanıyorken Sennheiser'ı bilgisayar başında kullanıyorum. Kesinlikle Sennheiser daha iyi. Bütçenizi arttırırsanız HD 450 öneririm.

O kadar da bizi aşar hocam :) pişman oldum oyuncu kulaklığı aldığıma. Artık gram oyun oynamıyorum.

Bu tür müzik kulaklığı isteyen konulara bakmıyorum, müzik kulaklıkları ilgi alanım değil. @BerkayZ87

Bununla bir ilgilenin bence.
Adam müzik kulaklığı istemiş siz berbat bir oyuncu kulaklığı öneriyorsunuz. Şaka gibi.

Anker Q30 olabilir. Bütçeniz de artar. Q35 ile arasında pek bir fark yok bence. Q35 de 2700 şu anda. Onun dışında Sennheiser 350BT alınabilir. Ped tasarımı değişik olsa da sesi tartışılmaz.

1More Sonoflow modeli de incelenebilir.

Geri
Yukarı