3000 TL notebook önerisi

Arseyus

Kilopat
Daha fazla  
1-2 aydır gerek dolar gerek donanım fiyatlarından pek haberim yoktu.

Yeğenime uzaktan eğitim için 3000 TL bir laptop bulalım dedik hangisine baksak saçma sapan ne olduğunu dahi bilmediğim işlemcili laptoplar var.

5000 TL i3 veya i5 bakalım dedik onlarda dahili ekran kartıyla geliyor.

7000 TL çıksan efsane laptop geliyor.

3000 TL insen çöp laptop geliyor.

5000 TL orta bir şey alayım diyorsun inanın 2000 TL farkla ekran kartından işçiliğine kadar iyi laptop gelirken insan cidden ne yapacağını şaşırıyor.

Yarın yeğenime laptop önerisinden yardımcı olamıyacağımı bunları anlatıp kendisinin bir karar almasını söyleyeceğim.

Yinede forum uğramışken belki 3000 ile 4000 bin TL arasında az çok hakkını verecek bir laptop önerisinde bulunan olabilir diye ümit ettim.

Sizler ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
1-2 aydır gerek dolar gerek donanım fiyatlarından pek haberim yoktu.

Yeğenime uzaktan eğitim için 3000 TL bir laptop bulalım dedik hangisine baksak saçma sapan ne olduğunu dahi bilmediğim işlemcili laptoplar var.

5000 TL i3 veya i5 bakalım dedik onlarda dahili ekran kartıyla geliyor.

7000 TL çıksan efsane laptop geliyor.

3000 TL insen çöp laptop geliyor.

5000 TL orta bir şey alayım diyorsun inanın 2000 TL farkla ekran kartından işçiliğine kadar iyi laptop gelirken insan cidden ne yapacağını şaşırıyor.

Yarın yeğenime laptop önerisinden yardımcı olamıyacağımı bunları anlatıp kendisinin bir karar almasını söyleyeceğim.

Yinede forum uğramışken belki 3000 ile 4000 bin TL arasında az çok hakkını verecek bir laptop önerisinde bulunan olabilir diye ümit ettim.

Sizler ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
Laptop önerebilirim ama o fiyata hiç bir sıfır laptop oyun felan açmaz sadece eba zoom kullanabilir.

Onboard ekran kartı uzaktan eğitim için fazlasıyla yeterli. Fazla ısınmayan orta halli bir android TV box bile o işleri görebilir zaten o sebeple telefonla bağlanan da oluyor.
Gene de o fiyatlardan laptop almayın evde kullanılacaksa.
Hazır mini PC ya da toplama PC daha ucuz olabilir. X bir örnek:

SSDli ve 8GB RAMli daha iyi olur tabii.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı