3000 TL Notebook Önerisi

oguz3761

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir laptop almak istiyorum. Şehir dışında okumam ve çok fazla seyahat etmem sebebiyle laptop olmalı maalesef çok büyük bir ultra takıntım yok güncel oyunları mediumda oynayabilsem yeter. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde senin gibi limitim yoktu. Kredi kartıyla geçeceksen altınla nakite çevir. Sonra üstüne ekleme yap ve dediğim laptopu al derim. Çünkü baya fark ediyor.

Benimde senin gibi limitim yoktu. Kredi kartıyla geçeceksen altınla nakite çevir. Sonra üstüne ekleme yap ve dediğim laptopu al derim. Çünkü baya fark ediyor.

Neden altınla nakite çevirsin ? Komisyona boşa para vermiş olur. Zaten limiti varmış kredi kartının geçmediği yer yok.

Kredi kartına +para girişi sağlayabilirsen limitin yükselir zaten. Ancak bu bütçede 960M zor. 950M var ama onunda teknolojisi ve performansı günümüze göre biraz aşağıda kalabilir ancak sizi üzmez diye tahmin ediyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı