3000 TL Oyun Bilgisayarı Toplama

pcgamer34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

Bilgisayar toplamaktan pek anlamıyorum. Bu yüzden siz değerli arkadaşlarımdan 3000 TL civarında (100-200 TL oynayabilir) oyun bilgisayarı toplamanızı rica ediyorum. Çok yakın zamanda almayı planlıyorum. Kafamda oturtamam gerekiyor sonrası kolay Vakit ayırıp destek olduğunuz için çok teşekkürler.

ayrıca soğutucuda eklemek gerekiyor sanıyorsam ? ssd eklesemmi diyede düşünmüyor değilim.

bu arada sistemi nereden topladınız ?

ayrıca soğutucuda eklemek gerekiyor sanıyorsam ? ssd eklesemmi diyede düşünmüyor değilim.
Hocam soğutucuyu unutmuşum pardon. Deep Cool CK-11509 INTEL İşlemci Soğutucu şu soğutucuyu ekleyebilirsiniz. SSD ekleyebilirsiniz tavsiye ederim.

bu arada sistemi nereden topladınız ?
Sinerji Bilgisayar'dan topladım.

su anki fiyatı toplam 3.500TL civarında dolardan sanırsam. Liste toplanalı çok oldu mu. Ayrıca bu sogutucu iş görürmü pek güçlü gibi görünmüyor

su anki fiyatı toplam 3.500TL civarında dolardan sanırsam. Liste toplanalı çok oldu mu. Ayrıca bu sogutucu iş görürmü pek güçlü gibi görünmüyor
Hocam sistemi şuan topladım ve soğutucu ile birlikte 3.212,62 TL. Soğutucu çok güçlü değil fakat zaten işlemcin çok ısınmadığı için sana yetecektir.

AnakartMSI H170M PRO-DHASUS M5A97 R2.0
İşlemciIntel Core i5 6400AMD FX-8300
Ekran KartıMSI R9 380 GAMING 2GASUS GTX 960 Mini OC
Ortak Bileşenler
BellekG.Skill 8 GB Ripjaws4 Kit 2400 MHz CL 158 GB HyperX Savage RED Kit 1600 MHz CL9
DepolamaSeagate 3.5″ 1TB Barracuda 7200 RPM
KasaCooler Master RC-K350
Güç KaynağıKasaya dahil 600W
MonitörPHILIPS 23″ 233V5LAB/01
Fiyat (KDV Dahil)3052 TL2753 TL
[TBODY] [/TBODY]

parçaları bende sinerjide topladım bana öyle bir fiyat verdi ilginç

konu günceldir. bu fiyat aralığında yeni önerileri bekliyor.
ayrıca skylake i5 ile normal i5 in farkı nedir ? skylake sistemde toplayabiliirm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…