3000 TL Oyun Bilgisayarı Toplama

pcgamer34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

Bilgisayar toplamaktan pek anlamıyorum. Bu yüzden siz değerli arkadaşlarımdan 3000 TL civarında (100-200 TL oynayabilir) oyun bilgisayarı toplamanızı rica ediyorum. Çok yakın zamanda almayı planlıyorum. Kafamda oturtamam gerekiyor sonrası kolay :) Vakit ayırıp destek olduğunuz için çok teşekkürler.

Bu sistemi tavsiye ederim hocam.
3100 TL sistem.png

ayrıca soğutucuda eklemek gerekiyor sanıyorsam ? ssd eklesemmi diyede düşünmüyor değilim.

bu arada sistemi nereden topladınız ?

ayrıca soğutucuda eklemek gerekiyor sanıyorsam ? ssd eklesemmi diyede düşünmüyor değilim.
Hocam soğutucuyu unutmuşum pardon. Deep Cool CK-11509 INTEL İşlemci Soğutucu şu soğutucuyu ekleyebilirsiniz. SSD ekleyebilirsiniz tavsiye ederim.

bu arada sistemi nereden topladınız ?
Sinerji Bilgisayar'dan topladım.

su anki fiyatı toplam 3.500TL civarında :) dolardan sanırsam. Liste toplanalı çok oldu mu. Ayrıca bu sogutucu iş görürmü :) pek güçlü gibi görünmüyor :)

su anki fiyatı toplam 3.500TL civarında :) dolardan sanırsam. Liste toplanalı çok oldu mu. Ayrıca bu sogutucu iş görürmü :) pek güçlü gibi görünmüyor :)
Hocam sistemi şuan topladım ve soğutucu ile birlikte 3.212,62 TL. Soğutucu çok güçlü değil fakat zaten işlemcin çok ısınmadığı için sana yetecektir.

AnakartMSI H170M PRO-DHASUS M5A97 R2.0
İşlemciIntel Core i5 6400AMD FX-8300
Ekran KartıMSI R9 380 GAMING 2GASUS GTX 960 Mini OC
Ortak Bileşenler
BellekG.Skill 8 GB Ripjaws4 Kit 2400 MHz CL 158 GB HyperX Savage RED Kit 1600 MHz CL9
DepolamaSeagate 3.5″ 1TB Barracuda 7200 RPM
KasaCooler Master RC-K350
Güç KaynağıKasaya dahil 600W
MonitörPHILIPS 23″ 233V5LAB/01
Fiyat (KDV Dahil)3052 TL2753 TL
[TBODY] [/TBODY]

parçaları bende sinerjide topladım bana öyle bir fiyat verdi ilginç :)

konu günceldir. bu fiyat aralığında yeni önerileri bekliyor.
ayrıca skylake i5 ile normal i5 in farkı nedir ? skylake sistemde toplayabiliirm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı