3000 TL oyun bilgisayarı

Oğuzhan Azat

Hectopat
Öncelik ile bu sistemi ben kapıda ödeme ile almak istiyorum. Bu yüzden hepsiburada.com üzerinden topladım bütün parçaları. KDV dahil hepsi 2769TL en fazla bütçem 3000TL topladığım sistem bu;

İŞLEMCİ: AMD FX-8350

ANAKART: Asus M5A97 R2.0 AMD 970

İŞLEMCİ SOĞUTUCU: Cooler Master Seidon 120v Su Soğutma

EKRAN KARTI: Sapphire AMD Radeon R9 270X Dual-X OC 2GB 256Bit GDDR5 DirectX 11.2

RAM: Kingston HyperX 8Gb (2x4GB) DDR3 1600 MHz CL9 XMP

SSD: Kingston HyperX 3K 120GB SSD

HARİCİ DİSK: WD Blue 1TB 7200RPM 64MB sata 6Gbit

GÜÇ KAYNAĞI: High Power Element Bronze 600W 80+Bronze

KASA: Aerocool Strike-X Xtreme Black Edition

Dediğim gibi sistem toplamda 2769TL ediyor şu anki indirime göre konuşuyorum indirimsiz iken 2900TL bu sistem. Ne eklemeliyim ? Ne eksiltmeliyim ? Büyük ihtimal indirim devam ederse RAM'i 16GB yapacağım o kesindir.

Bütcem 3000TL daha da yükselt gibi şeyler demeyin, Ekran kartını ve Anakartı düşürmek istemem. Ama yakın fiyatta daha iyi bir ekran kartı var ise çok güzel olur Technopat ekibi ilgilenirse çok daha güzel olur bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlginiz için teşekkur ederım. Su soğutmayı bende gerek olmadıgını dusunuyorum ama arkadaslarım çok ısındıgını soyluyor o yondende guvenemıyorum dıyebılırım ve kapıda odeme ıle almak ıstıyorum. Ona göre bırseyler yazarsanız sevınırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
3000 TL'lik bilgisayara GTX 770 önermek... Bu sistemi alabilirsin. SSD'yi koyayım dedim fakat 300 TL daha fazla veremezsen SSD'yi çıkarırsın.

5K34EKQ.png

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı