3000 TL Oyun İçin Sistem Tavsiyesi

srcn12

Decapat
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarın işlemcilerinden, anakartlarından hangisinin uyumlu olup olmadığını ve iyi olup olmadığını anlamıyorum. O yüzden sizin yardımlarınızı almak istedim, ortalama 3000 TL'ye sistem toplamak istiyorum oyun oynamak, çizim yapmak için. Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarın işlemcilerinden, anakartlarından hangisinin uyumlu olup olmadığını ve iyi olup olmadığını anlamıyorum. O yüzden sizin yardımlarınızı almak istedim, ortalama 3000 TL'ye sistem toplamak istiyorum oyun oynamak, çizim yapmak için. Önerileriniz nelerdir?
sıfırdan bir sistem toplayacaksınız anladıgım kadarıyla dogrumudur ?
monitör ekipman hariç 3000 tl lik sistemden mi bahsediyorsunuz ?
ne tarz oyunlar oynacaksınız hangi cizim programları agırlıklı ?

bu konulara cevap verirseniz daha iyi olur

sıfırdan bir sistem toplayacaksınız anladıgım kadarıyla dogrumudur ?
monitör ekipman hariç 3000 tl lik sistemden mi bahsediyorsunuz ?
ne tarz oyunlar oynacaksınız hangi cizim programları agırlıklı ?

bu konulara cevap verirseniz daha iyi olur
sıfırdan toplayacağım, monitör ekipman hariç , pubg cs go fifa bu tarz oyunları oynarım ,autocad solidworks programları

sıfırdan toplayacağım, monitör ekipman hariç , pubg cs go fifa bu tarz oyunları oynarım ,autocad solidworks programları

autocad solidworks programları sıkıntı degil sorun yaşamassın ben 3d tarzı tasarımlar var sanmıştım şimdi bu evrede hali hazırda toplanmış olan sistemler'de var extra toplamak istersen yollarıda var ama beklentiler nedir ? yani kalkıpta pubg gibi bir oyunda 150 fps beklemeyeceksin onu başta söyliyeyim :) zaten kendi içinde senkonizasyon problemini aşamayan bir oyundan bahsediyoruz

AMD 3.7GHz Ryzen 2200G İşlemci
GIGABYTE B450M S2H Anakart
ADATA 16GB 2400MHz Bellek
SAPPHIRE RX570 Pulse ITX 4GB Ekran Kartı
FSP CMT120A Kasa
corsair 500W 80+ Silver Güç Kaynağı
ADATA 240GB SSD Sabitdisk
4 adet Adreslenebilir RGB Fan - çok gerek yok (+169.00TL) fiyatı var
WESTERNDIGITAL 1TB 7200rpm Dahili Sabitdisk

bu sistemin güncel fiyatı 3509.48 TL eğer RGB fan çıkartırsan 3340TL ye düşer buda başlangıç seviyesi için güzel bir sistem satılır

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı