3000 TL oyun kulaklığı önerisi

bulaşma hyperx'e el değiştirdikten sonra çöp ettiler. yıllarca cloud2 kullandım gene alayım dedim gelen cihaz aşırı dandik bir malzeme kalitesindeydi ve ses kartı değişmiş çöp etmişlerdi. iade ettim direkt değmez.

Sıfır ayarında bir Arctis 5 alabilirsiniz aslında, bütçenize de uyuyor. Bulamazsanız yardımcı olurum.
İkinci el düşünmüyorum sağ olun yine de.
V2SE hakkında dezavantaj bir durum yok. Hatta avantajlı bir durumu var oda USB Mic enhancer ile gelmesi. Ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorsan Cloud 3 alabilirsin. Müzik dinleme konusunda pek iyi bir model değil ancak bilgin olsun. Ben şahsen V2SE indirimde iken onu öneririm. Sıfır olarak V2SE ve Cloud 3 dışına çıkma.

Uygun fiyata alınabilecek bir model. Sıfır fiyatları çok arttı. Kolay kolay da sıfır olarak bulunamıyor. İkinci ele yönelir ise öneriler çok değişir.
V2SE yorumlarını da okuyunca aklıma biraz daha yattı. Bildiğiniz üzere kulaklıklar kullanıcı değerlendirmelerini dikkate alma bakımından diğer bileşenlerden biraz farklı, kullanıcının yaptığı ayarlara göre yaşattığı deneyim fazlasıyla değiştiği için yorum okurken bunu fazlasıyla göz önünde bulunduruyorum, kısacası ürün kaliteli olsa bile kötü EQ ayarları ile kötü ses verebiliyor. Müzik konusunda SteelSeries gerisinde kaldığını yazmış bir arkadaş, ben de kötü ayar yapmış olduğuna veriyorum artık :)
V2SE başlığındaki USB Mic Enhancer attığınız linke özel bir ürün mü yoksa her türlü kulaklığın kutusunun içinden de çıkıyor mu, bilginiz var mı acaba?

cloud2'den cloud3 Wireless'e geçtim ergo olarak bayağı farklı ve mik olarak çok daha kaliteli.
Müzik ve film konusunda da beklentiyi karşılıyor mu sizce?

V2SE yorumlarını da okuyunca aklıma biraz daha yattı. Bildiğiniz üzere kulaklıklar kullanıcı değerlendirmelerini dikkate alma bakımından diğer bileşenlerden biraz farklı, kullanıcının yaptığı ayarlara göre yaşattığı deneyim fazlasıyla değiştiği için yorum okurken bunu fazlasıyla göz önünde bulunduruyorum, kısacası ürün kaliteli olsa bile kötü EQ ayarları ile kötü ses verebiliyor. Müzik konusunda SteelSeries gerisinde kaldığını yazmış bir arkadaş, ben de kötü ayar yapmış olduğuna veriyorum artık :)
V2SE başlığındaki USB Mic Enhancer attığınız linke özel bir ürün mü yoksa her türlü kulaklığın içinden de çıkıyor mu, bilginiz var mı acaba?

Attığım linke özel. Normal olarak yanında çıkmıyor diye biliyorum.

V2SE başlığındaki USB Mic Enhancer attığınız linke özel bir ürün mü yoksa her türlü kulaklığın kutusunun içinden de çıkıyor mu, bilginiz var mı acaba?

Cloud 2 ve 3 de tizzler yok denilecek seviye de az. Müzik ve film konusunda V2SE kadar tatmin etmez.

Attığım linke özel. Normal olarak yanında çıkmıyor diye biliyorum.

Cloud 2 ve 3 de tizzler yok denilecek seviye de az. Müzik ve film konusunda V2SE kadar tatmin etmez.

Nova 3 ve V2SE arasında düşünüp yarın bir karar vereceğim. SteelSeries yazılım ve uygulama olarak da önde duruyor. Önerileriniz ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim

Nova 3 ve V2SE arasında düşünüp yarın bir karar vereceğim. SteelSeries yazılım ve uygulama olarak da önde duruyor. Önerileriniz ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim

Nova 3 de sıfır fiyatını hak eden bir model değil hocam. Cloud 3 ya da V2SE şaşmayın derim.

Yani benim pek bir beklentim yok o konularda beni tatmin ediyor sizi bilemem ama.

Corsair HS80, HyperX Cloud III, SteelSeries Arctis Nova 3 arasında çok fazla kaldım, arada R6 ve Apex, genellikle ise LoL oynuyorum, müzik ve film konusuna da fazlasıyla önem veriyorum. Ne önerirsiniz? Bu fiyata kablosuz öneririm diyecek olursanız da kablosuzların performansını pek beğenemedim arkadaşlar.

Logitech Pro X öneririm.

Geri
Yukarı