3000 TL oyuncu koltuğu önerisi

StrainGauGe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci[Üniversite]
Başlıkta gördüğünüz gibi oyuncu koltuğu almak istiyorum fakat hem bir deneyimim yok hem de pahalı bir şey almak istemiyorum. 3000TL civarında bir ürün önerirseniz veya bilen kişileri etiketlerseniz memnun olurum. İyi sosyaller dilerim.

Dayanikli bir sey ariyorsaniz bu oyuncu degil ofis koltugu olmali. Nispeten dayanikli oyuncu koltuklari 4500 lira bandindan basliyor.

Dayanikli bir sey ariyorsaniz bu oyuncu degil ofis koltugu olmali. Nispeten dayanikli oyuncu koltuklari 4500 lira bandindan basliyor.

Rahatlık ve konfor arıyorum açıkçası ama tabikide dayanaklı olması da gerekli.

Olur da koltuk bir gün bir anda aşağıdaki gibi yana doğru kırılsa ne yapabilirsiniz? Toplayabilir misiniz?

1703174045278.png

Bahsettiğim şey o değil. Düşük bütçedeki koltukların çoğu tamamen tahta iskelet kullandıkları için kolayca kırılabiliyorlar, tamir etmesi de çoğu zaman mümkün olmuyor.

Olur da koltuk bir gün bir anda aşağıdaki gibi yana doğru kırılsa ne yapabilirsiniz? Toplayabilir misiniz?

Eki Görüntüle 2060310

Bahsettiğim şey o değil. Düşük bütçedeki koltukların çoğu tamamen tahta iskelet kullandıkları için kolayca kırılabiliyorlar, tamir etmesi de çoğu zaman mümkün olmuyor.
Öneriniz nedir ?

Yukarıda önermiştim zaten hocam.

Geri
Yukarı