3000 TL oyuncu koltuğu önerisi

3000 TL'ye oyuncu koltuğu bulamassın. Bulursan eğer o bulduğun koltuk 2-3 ay içinde çöp olur. Onun yerine bu Seduna Skagen Plus ÃalıÅma Sandalyesi | Ofis KoltuÄu Fiyatı, Yorumları - Trendyol koltuğu önerebilirim.
O tarz koltukları da ben önermiyorum daha doğrusu paylaşmış olduğun tarzda. Sırt desteği olmayan kol dirseklerine bağlı olan ofis koltukları yaslandıkça çatlama ilerleyen süreçlerde sırt ve kol bölümünden kırılma yapıyor. Bunun la ilgili farklı modellerde de bu tarz sorunlar mevcut. 2000-3000 TL cidden çok düşük bir rakam " oyuncu koltuğu " için. Bazen A101, Şok ve Bim gibi marketlere gelebiliyor uyguna oyuncu koltukları ama onlarda oyuncu koltuğu hariç her şeye benziyor. O fiyat aralığında ofis koltuğu bakmanı öneririm.

3000 TL'ye oyuncu koltuğu bulamassın. Bulursan eğer o bulduğun koltuk 2-3 ay içinde çöp olur. Onun yerine bu Seduna Skagen Plus ÃalıÅma Sandalyesi | Ofis KoltuÄu Fiyatı, Yorumları - Trendyol koltuğu önerebilirim.
Kaliteliyse alırız hocam teşekkürler.
Sosyal'de o kadar çok koltuk önerisi başlıklara yanıt yazmaya çalışıyorum ki, birisinin çıkıp denemediğin koltuk kaldı mı kardeşim? demesini bekliyorum. Bu koltuğu iki sene önce kullandım ve çok kısa bir sürede işaretlediğim yerlerden kırıldı. Sanırım kullandığım dönem 80 kilo civarındaydım. Alabiliyorsanız eğer Seduna'ya ait Thunder Pro satın alınabilir. Diğerleri ciddi kalitesiz, kullandıkları sünger yoğunluğuda çok kötü.

seduna.jpg

Sosyal'de o kadar çok koltuk önerisi başlıklara yanıt yazmaya çalışıyorum ki, birisinin çıkıp denemediğin koltuk kaldı mı kardeşim? demesini bekliyorum. Bu koltuğu iki sene önce kullandım ve çok kısa bir sürede işaretlediğim yerlerden kırıldı. Sanırım kullandığım dönem 80 kilo civarındaydım. Alabiliyorsanız eğer Seduna'ya ait Thunder Pro satın alınabilir. Diğerleri ciddi kalitesiz.

Eki Görüntüle 2074482
Aynı şekilde arkadaşa anlatmaya çalıştım bende... Tarz ve görünüm olarak cidden şık duruyorlar ama maalesef yaslandıkça esneme yapıyor. Bu tarz koltuklara bakılacaksa eğer sırt kısmının ayrı ve destekli olması gerekiyor uzun ömürlü olması açısından.

O tarz koltukları da ben önermiyorum daha doğrusu paylaşmış olduğun tarzda. Sırt desteği olmayan kol dirseklerine bağlı olan ofis koltukları yaslandıkça çatlama ilerleyen süreçlerde sırt ve kol bölümünden kırılma yapıyor. Bunun la ilgili farklı modellerde de bu tarz sorunlar mevcut. 2000-3000 TL cidden çok düşük bir rakam " oyuncu koltuğu " için. Bazen A101, şok ve BİM gibi marketlere gelebiliyor uyguna oyuncu koltukları ama onlarda oyuncu koltuğu hariç her şeye benziyor. O fiyat aralığında ofis koltuğu bakmanı öneririm.

Hocam oyuncu olması gerekmiyor uzun ömürlü olmasını istiyorum fazla yaslanıyorum çünkü.

Sosyal'de o kadar çok koltuk önerisi başlıklara yanıt yazmaya çalışıyorum ki, birisinin çıkıp denemediğin koltuk kaldı mı kardeşim? demesini bekliyorum. Bu koltuğu iki sene önce kullandım ve çok kısa bir sürede işaretlediğim yerlerden kırıldı. Sanırım kullandığım dönem 80 kilo civarındaydım. Alabiliyorsanız eğer Seduna'ya ait Thunder Pro satın alınabilir. Diğerleri ciddi kalitesiz, kullandıkları sünger yoğunluğuda çok kötü.

Eki Görüntüle 2074482
Thunder Pro modelide alınabilir fakat ben aktif olarak linkini bıraktığımı kullanıyorum. Gerçekten çok rahat ve kaliteli. Sizde niye öyle oldu anlamadım.

Thunder Pro modelide alınabilir fakat ben aktif olarak linkini bıraktığımı kullanıyorum. Gerçekten çok rahat ve kaliteli. Sizde niye öyle oldu anlamadım.
Arkaya doğru yaslandığınızda tatlı tatlı esneyen bir koltuk. Tasarımı iyi güzel ama o yaslanmaların sonunda kısa sürede kırılıyor. Süngeride 2 ay geçmeden alt zeminine yapışmıştı. Firmaya ilettiğimde oturma kısmını sökerek ücretsiz gönderim için kod paylaştı ve gönderdim. Yerine yenisini gönderdiler ancak malzeme kalitesi çok kötüydü. Onda da benzer durum olmaya başlayınca yerine farklı bir marka koltuk satın aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı