3000 TL oyuncu notebook önerisi

xb455

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben laptop almaya karar verdim ve aklımda 4 tane marka var.

Monster Abra a5 6.1.3
Abra A5 V6.1.3 15.6" Oyun Bilgisayarı

Msi GL62
MSI GL62 6QD-079XTR (GTX950M)

Asus x550vx
Asus X550VX-DM254DC i7-6700 4GB 1TB 4GB VGA GTX950M 15.6 Freedos

Hp Pavilion bc010nt (GTX 960m var. Buna biraz daha yakınım)
HP Pavilion 15-BC010NT X8M23EA i5-6300HQ 8GB 1TB 4GB GTX960M 15.6 FreeDos

Bunlar arasında kaldım ama önceden kesin aklımda olan Msi vardı ama DDR3 ekran kartı oldugu için biraz sogudum bilgisayardan. Laptopta oyun çizim film izlemek için kullanacagım şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben HP alma derim.
Kardeşimde var. facebook vs. gibi yerlerde 1 saat geçince çok ısınıyor.
MSİ yada Monster alabilirsin.

tercihim monster olurdu. i7 var çünkü.

Ben HP alma derim.
Kardeşimde var. facebook vs. gibi yerlerde 1 saat geçince çok ısınıyor.
MSİ yada Monster alabilirsin.

tercihim monster olurdu. i7 var çünkü.

Bende monster düşünüyorum ama çok şikayetleri var diye biliyorum. Bütçemi zorlayabilirsem dell inspiron 7559 almayı planlıyorum

Monster türk yapımı sıkıntı çekermisin bilmiyorum.
Toshiba'da alabilirsin 2007'den kalma laptop bile 3 saat facebook üzerinden oyun oynayınca hafiften ısınması oluyor.
Msi müşteri hizmetleri çok iyi diyorlar bütçeni zorlayabilirsen msi almak daha mantıklı olur.

Monster türk yapımı sıkıntı çekermisin bilmiyorum.
Toshiba'da alabilirsin 2007'den kalma laptop bile 3 saat facebook üzerinden oyun oynayınca hafiften ısınması oluyor.
Msi müşteri hizmetleri çok iyi diyorlar bütçeni zorlayabilirsen msi almak daha mantıklı olur.

Hocam msi alicaktimda ekran karti ddr3 yani ondan vazgectim

Monster abra a5 6.2.3 yada bütçemi arttırabilirsem dell 7559 alıcam

Ya bende çok merak ediyorum. Bende msi gl62 ile pavilion 15-bc10nt arasında kaldım. Fiyatlar aynı ama hp'de gtx960 4gb var.Isınma çok oluyor diyorlar hp de ama YouTube dan gta5 testeri izledim 75 üstüne çıkmıyor.Msi da 75 lerde geziyor. Birisi de ben hp kullanıyorum 10 yıl idare etti beni dedi. Sizce hangisini almalıyım?

HP'nin eski modellerinde ısınma sorunu vardı. Fakat yeni modellerinde öyle aşırı bir ısınma durumu söz konusu değil. Ama uzun ömürlülük açısından MSI ve ASUS markalarını öneririm.

Dell Inspiron 7559-B70W81C Intel Core i7-6700HQ 2,6 Ghz 8 GB Fiyatı

Buda çok iyi bir laptoptur

Dell 7559 almaya karar verdim. Monster a pek guvenemiyorum turk markasi sonucta. Sonu victor Bilgisayar gibi olur sonra Allah korusun :D

zannetmiyorum ya victor gibi olacağını :) sonuçta monster ın victordan daha çok seveni vardı ama yinede monster tercih edicem gibi geliyor

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı