Satılık 3000 TL R5 3600 sistem

K4NG4L

Kilopat
Daha fazla  
Fiyat revize edildi 3000 TL.

Sistem özellikleri;
  • Ryzen 5 3600 CPU.
  • Corsair venegance LPX DDR4 3000MHz 8GB RAM.
  • Thermaltake Litepower 450W PSU.
  • Gigabyte AB350M gamming 3 anakart.
  • Gigabyte GTX 960 2 GB.
  • Adata su 650 120 GB SSD.
  • Everest klavye mouse.
  • modelini hatırlamadığım casper 900P 18 inç bir monitör.
İstediğim fiyat 3000 lira. Kasa yoktur, eski model bir kasa içerisinde kullanıyorum. İstenirse onun için de veririm. İstanbul ve düzce içi elden verebilirim bilgisayar şu an düzce de. Hepsinin kutusu ve faturası vardır ekstradan e fatura da vereceğim. PSU, SSD, MB, RAM ve işlemcinin garantisi daha devam ediyor, para ihtiyacım olduğu için satıyorum. İşlemciye overclock uygulanmadı. Resimleri ancak okula dönünce atabilirim.

TEL:05458611877

Son düzenleme:
Fiyat revize edildi 3300 TL.

Sistem özellikleri;
  • Ryzen 5 3600 CPU.
  • Corsair venegance LPX DDR4 3000MHz RAM.
  • Thermaltake Litepower 450W PSU.
  • Gigabyte AB350M gamming 3 anakart.
  • Gigabyte GTX 960 2 GB.
  • Adata su 650 120 GB SSD.
  • 1 TB 7200 RPM HDD.
  • Everest klavye mouse.
  • modelini hatırlamadığım 900P 18 inç bir monitör.
İstediğim fiyat 3400 lira. Kasa yoktur, eski model bir kasa içerisinde kullanıyorum. İstenirse onun için de veririm. İstanbul ve düzce içi elden verebilirim bilgisayar şu an düzce de. Hepsinin kutusu ve faturası vardır ekstradan e fatura da vereceğim. PSU, SSD, MB, RAM ve işlemcinin garantisi daha devam ediyor, para ihtiyacım olduğu için satıyorum. İşlemciye overclock uygulanmadı. Resimleri ancak okula dönünce atabilirim.

İletişim bilginiz yok. İstanbulda iseniz bir kaç parça dışında almayı düşünüyorum.

Eğer parça satıyorsanız, işlemci için fiyat alabilir miyim ?

Anakart + işlemci için ve anakart + işlemci + RAM için ayrı fiyat alabilirmiyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı