3000 TL R7 265 sistem toplama

Yer
Kastamonu
Arkadaşlar, şu an kullandığım bilgisayarda büyük bir problem olduğu için çalışır parçaları satmam lazım...
2 k ya satmayı planlıyorum toplam...
3K ya düşündüğüm Radeon R7 265 ve Intel i5 (3~4. nesil) işlemcili bir sistem topluyorum. Zaman ilerledikçe i7 10h almayı planlıyorum.
Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?
RAM 8 GB olması yeterli ve SSD'ye illaki gerek yok tamamen Fortnite, PUBG Mobile, Valorant odaklı,
Son olarak alacağım sistem Steam AC Odyssey açar mı acaba?
Ek olarak ahım şahım bir anakarta gerek yok ve parada kalmaz, DDR3 1600MHz bir anakart ( Intel destekleyen) bir şey bulmaya çalışacağım.

Son düzenleme:
Brom bence biraz daha biriktir paranı. Daha iyi sistem alırsın ya da APU bak.
Ama illa toplayacağım diyorsan yardımcı olalım.

Yani ekran kartı almak böyle çok muazzam bir şey değil. Zaten APU'larda bir ekran kartı var yaklaşık GTX 1030-1050 arası tabii modelden modele değişebiliyor. Eski sistem toplamak biraz sıkıntılı ama mağdur bütçen ne yazık kş bunu ifade ediyor. Ben senin yerinde olsam R9 ekran kartı bulmaya çalışırım. DDR4 önerimdir ama paranız yeter mi bilemem bana her parça için şu kadar diye bütçe yazarsanız size sistem kurabilirim ve kasanızın olup olmadığını bildirin lütfen. Yeni kasa alıncak mı?
Anakart.
Ekran kartı R9.
PSU 400W.
İşlemci.
Kasayı siz bilgisayarcıdan bulabilirsiniz bütçenizi aşıyor ama bence bütçenizi artırın ve benim gibi bir sistem alın tabii ki başkalarına da danışabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı