3000 TL Ryzen 5 1500X ve RX 560 4GB sistem toplama

Sadece oyun için kuracaksan işlemciyi Ryzen 1200 yapmanı ekran kartını Gtx 1060 6gb yapmanı tavsiye ederim. Eğer ki işlemciye çok yük bindirecek işler yapmayacaksan.
Merhaba öncelikle bende arkadaşla aynı fikirdeyim ancak takılı kaldım. CSGO ve Knight oynuyorum sadece işlemciyi ryzen 1200 yapıp ekran kartını galax 1060 yapsak ekran kartını verim alabilirmiyim sizce ? 8 gb ram ile kurtarırmı bu tür oyunları akışkan bi şekilde.

Merhaba öncelikle bende arkadaşla aynı fikirdeyim ancak takılı kaldım. CSGO ve Knight oynuyorum sadece işlemciyi ryzen 1200 yapıp ekran kartını galax 1060 yapsak ekran kartını verim alabilirmiyim sizce ? 8 gb ram ile kurtarırmı bu tür oyunları akışkan bi şekilde.
Ben aynen bahsettiğin şekilde aldım parçaları fakat sistemi kurmadım, Youtube'da Ryzen 1200+Gtx 1060 6GB benchmark videolarını izledim tatmin etti beni. Ama bu sistemi kuranlar fikirlerini belirtebilir bende bekliyorum.

Ben aynen bahsettiğin şekilde aldım parçaları fakat sistemi kurmadım, Youtube'da Ryzen 1200+Gtx 1060 6GB benchmark videolarını izledim tatmin etti beni. Ama bu sistemi kuranlar fikirlerini belirtebilir bende bekliyorum.
bir sorum daha olacak birde ssd için de yorum yapmışsınız anlıyorsunuz muhtemelen ;
Adata SU800 128GB 560-520MB/s SSD

Galax Gamer L S11 120GB 520-500MB/s SSD (TGAA1D4M4BG49BNSBCYDX)

hangisini tercih etmeliyim sizce ?

bir sorum daha olacak birde ssd için de yorum yapmışsınız anlıyorsunuz muhtemelen ;
Adata SU800 128GB 560-520MB/s SSD

Galax Gamer L S11 120GB 520-500MB/s SSD (TGAA1D4M4BG49BNSBCYDX)

hangisini tercih etmeliyim sizce ?
SSD'ler hakkında pek bilgim yok ama yukarıda da @ProBurak arkadaşımızın tavsiyesine uyabilirsin. Bende alacak olsam tercihim Adata SU800 olurdu 3D Nand özelliğinden dolayı.Şuan 128 GB olanı hepsiburada.com' da 200 TL civarına alınabiliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı