3000 TL sıfır bilgisayar önerisi

Hepsi var a320 o.c yapılmayacaksa alınır kasa 2.iş görür işlemciden çok ekran kartı önemli psu +80 650w RAM için dediğim gibi pek iyi değil bütçe artarsa daha iyisi alınır yani ekran kartın önem verdim

Arkadaşın yeni oyunlarla işi yok. O işlemci rezil. Anakartın önü kapalı.

100 tl farkla b450 alınır Ekran kartı işlemciden daha önemli ama insanlar işlemciye daha çok önem veriyorlar oyunu oynatan ekran kartı işlemci çok önemli değil(elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım Eminim daha iyileri vardır ben bunu topladım karar arkadaşın iyi günler)

100 tl farkla b450 alınır Ekran kartı işlemciden daha önemli ama insanlar işlemciye daha çok önem veriyorlar oyunu oynatan ekran kartı

Arkadaş şunu kafana sok. Oyunla işi yok konu sahibinin. 2010 yılında çıkan oyunları oynatır 2200G.
Son bir sorum var, aynı sistem(RAM, işlemci, SSD) farklı sitelerde çok farklı paralara konulmuş bunun sebebi nedir? İzoly Swift i5-3470 3.60GHz 8GB 256GB SSD Ofis Bilgisayarı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Oyun oynamaktan feragat edeceksem işimi görür mü sizce?

İzoly çöplüğü. Asla alınmamalı.

Son bir sorum var, aynı sistem(RAM, işlemci, SSD) farklı sitelerde çok farklı paralara konulmuş bunun sebebi nedir? İzoly Swift i5-3470 3.60GHz 8GB 256GB SSD Ofis Bilgisayarı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Oyun oynamaktan feragat edeceksem işimi görür mü sizce?
İzoly alma yanarsın
oyun oynamak istiyor ama işlemci daya iyi olması lazım daha yeni gördüm jjsjsjsjs kusuruma bakma

Oyun oynamaktan feragat edeceksem işimi görür mü sizce? Zaten kafa dağıtmak için oynadığım tek oyun GTA Vice City. Nadiren Mafia 2, Dishonored gibi 2010 oyunlarını da indiriyorum.

Fiyatı 4000-4500 TL arası yapmalısın eğer işini bilgisayar ile yapacaksan çünkü işini yaparken keşke biraz daha verseydim daha iyisini alsaydım diyeceksin. Ben sistem alırken 1050 Ti yerine 1650 Super ekran kartı aldım, bütçemi aştı ama iyi ki almışım dedim, sende keşke dememek için fiyat artırmalısın ama bütçe buysa işlemcin R3 4300GE RAM'lar ise 2x8 16 GB olmalı.

Fiyatı 4000-4500 TL arası yapmalısın eğer işini bilgisayar ile yapacaksan çünkü işini yaparken keşke biraz daha verseydim daha iyisini alsaydım diyeceksin. Ben sistem alırken 1050 Ti yerine 1650 Super ekran kartı aldım, bütçemi aştı ama iyi ki almışım dedim, sende keşke dememek için fiyat artırmalısın ama bütçe buysa işlemcin R3 4300GE RAM'lar ise 2x8 16 GB olmalı.

Aslında çok haklısın hocam almışken iyi almak gerekir. Ben yaklaşık 10-12 senedir tarih öncesi bir bilgisayarla tüm işlerimi hallettiğim için sığam biraz düşük. Fakat bilgisayar Visual Studio'ya dayanamamış olacak ki sürekli mavi ekran hataları almaya başladım, bilgisayar iyice öldü yani. 3 GB RAM, Radeon HD 6350, Quad Core 2 CPU...

Yeni konular

Geri
Yukarı