3000 TL Sistem Önerisi

Muhammedkaan

Hectopat
Merhabalar, ben 3000 civarına pc toplayacağım vatandan toplamak zorundayım ailem internetten almama izin vermiyor sizce nasıl bir bilgisayar toplamalıyım oyun için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatanda maalesef yüksek fiyat politikası mevcut... Kafanızda kurmuş olduğunuz donanım bileşenleri muhtemelen 50-100 TL pahalı satılmakta. Ailen eğer internete güvenmiyorsa İtopya'nın Üsküdar şubesine gidip sisteminizi teslim alabilirsiniz.
Merhabalar, ben 3000 civarına pc toplayacağım vatandan toplamak zorundayım ailem internetten almama izin vermiyor sizce nasıl bir bilgisayar toplamalıyım oyun için?

Parça parça toplamaya çalıştım ama maalesef fiyatlar çok yüksek. Hazır sistemler var. Sizin bütçenize en yakın 3100-3200 TL civarına sistemler var. Anakart, kasa ve güç kaynağı olarak tatmin etmiyor ama yapacak bir şey yok. Onlara bakabilirsiniz.

3000 TL'yi farklı yollar ile değerlendirebilirsiniz bunları seçmek tabi ki size kalmış... İleriye dönük bir sistem alacaksanız AMD Ryzen 3 serisi veya bütçeyi biraz zorlayarak 5 serisi bir APU işlemci almanız mantıklı olacaktır. Ben bilgisayarımı alacağım , bir parça takmadan 3-4 sene idare edeceğim düşüncesindeyseniz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı