3000 TL Sistem Toplama

Bütçe
3000

ArcadeCordex

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben şöyle bir sistem topladım. Sizce nasıl verim alırım sormak istedim.

Sisteme önceden olan ekran kartım var. Onu ekleyeceğim. Ürünün linki de bu:

Şimdilik ekran kartını yenilemeyeceğim. Sonradan şartlara göre uygun ekran kartı ve bir tane daha 8 GB RAM alacağım. Köşede duran 500 GB hard disk ile idare edeceğim şimdilik bütçeden dolayı. Sizce olmuş mu?

Merhabalar, ben şöyle bir sistem topladım. Sizce nasıl verim alırım sormak istedim.

Sisteme önceden olan ekran kartım var. Onu ekleyeceğim. Ürünün linki de bu:

Şimdilik ekran kartını yenilemeyeceğim. Sonradan şartlara göre uygun ekran kartı ve bir tane daha 8 GB RAM alacağım. Köşede duran 500 GB hard disk ile idare edeceğim şimdilik bütçeden dolayı. Sizce olmuş mu?

Kasa ve PSU değiştirin bunlarla o zaman gayet yetecektir.
Ama ekran kartıyla anakart uyumlu mudur bilmiyorum onun için bir konu açın.

Aynı Watt sunuyor ne farkı car arasında ben pek anlayamadım 😁

Kapasitör kalitesi,aynı Watt yazsa bile 12V kanalından daha fazla Watt vermesi yani 500W'ın hepsini vermez attığın PSU ayrıca bu tarz PSU'lar korumasız olur sorun çıkardıklarında sadece kendisine değil sistemede zarar verir attığım PSU'da bu sorunlar namevcud içiniz rahat olsun ayrıca kasa daha fazla hava alıyor oda bir fark.

Ama şöyle düşündüm i5 daha çok performans sağlar sisteme hem şimdilik yeterli ekran kartım var. Böyle yaza kadar devam eder diye düşünüyorum.

Ama şöyle düşündüm i5 daha çok performans sağlar sisteme hem şimdilik yeterli ekran kartım var. Böyle yaza kadar devam eder diye düşünüyorum.
Hocam daha iyi bir performans sağlar da 600 liralık bir performans sağlar mı? Alacağınız zaman 1650S almak yerine 1660S alırsınız mesela asıl fark orada çıkar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şuan daha ucuz olduğu için ona yöneldim 10400 çok fark yaratır mı?
Hocam daha iyi bir performans sağlar da 600 liralık bir performans sağlar mı? Alacağınız zaman 1650S almak yerine 1660S alırsınız mesela asıl fark orada çıkar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam düşünmem lazım aslında olur gibi duruyor ama mesela ileride sadece oyun bazında değil de başka programlar kullanırken daha performans açısından i5 diye düşünüyorum öyle kafama daha çok yatıyor.

Geri
Yukarı