3000 TL sistem toplama

Bütçe
2500-3000
(2adet RAM alınacak)
Toplam 3059TL hayırlı olsun.
SSD çıkarıp 0 bir monitör alabilirsiniz şimdi fark ettim.

(2adet RAM alınacak)
Toplam 3059TL hayırlı olsun.
SSD çıkarıp 0 bir monitör alabilirsiniz şimdi fark ettim.

Çok teşekkürler emek verip benim için bir sistem toplamışsınız ama 16 GB RAM çok fazla değil mi? Ve laptopdaki SSD'yi sisteme takacağım + 75Hz yerine 60Hz bir monitör daha iyi olurdu neyse ben araştıracağım. Bu arada güç kaynağı gerekmiyormu?

Çok teşekkürler emek verip benim için bir sistem toplamışsınız ama 16 GB RAM çok fazla değil mi? Ve laptopdaki SSD'yi sisteme takacağım + 75Hz yerine 60Hz bir monitör daha iyi olurdu neyse ben araştıracağım. Bu arada güç kaynağı gerekmiyor mu?

PSU kasayla birlikte. 16 GB RAM APU sistemde şart. Sistem güzel olmuş. Eline sağlık erhan hocam.

Çok teşekkürler emek verip benim için bir sistem toplamışsınız ama 16 GB RAM çok fazla değil mi? Ve laptopdaki SSD'yi sisteme takacağım + 75Hz yerine 60Hz bir monitör daha iyi olurdu neyse ben araştıracağım. Bu arada güç kaynağı gerekmiyor mu?

Güç kaynağı kasanın içinde, 75Hz kullanmanız artık daha iyi olur oyunlarda 60Hz tad vermez. APU RAM'lerde en ideal RAM 16 GB'dır bu sayede çoğu oyunu 1080p oynayabilirsiniz. Ekran kartı olmadığı için gücünü RAM'lerden alır.

Geri
Yukarı