3000 TL sistem toplama

sevenx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Bana içinde SSD olan bir sistem tavsiyesinde bulunur musunuz ? Ama sistemin 1-2 yıl sonra bile güncellenebilir olması önemlidir. Yani ilerde 8GB bir ekran kartına geçmek istedim diyelim; alacağım işlemciyle darboğaz yapmayacak olması önemlidir.

Inventus veya Sinerji'den toplattırmak istiyorum. 3000 TL'yi geçmemesi rica olunur.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ekran kartı sizi 1-2 sene rahatlıkla idare edebilir. Bütçeyi fazla aşmak istemediğim için HDD koymadım. Eğer isterseniz koyabilirsiniz. Sizin isteğiniz üzerine Sinerji'den topladım. Kolay gelsin.
3000.png

Dostum sen bana işlemciyi diz ben ileride ekran kartını atıcam mı diyorsun? İstersen güzel SLI destekli bir anakart yazalım ekran kartına yazık olmasın ileride eklersin bi tane daha?

3000 Tl lik sisteme R7 265 koyulmaz.SSD'yi ileride alırsın kardeşim.Bu bütçeye GTX 970'li bir sistem almazsan ileride pişman olursun.
sistem 2.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı