3000 TL sistem toplama

Burak_Kaptan

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selamlar;
Ben şahsen bu toplama işlerinde acemiyim 2 yıl gibi bir süredir para topluyorum baya bir biriktirdim. Yeni bir bilgisayar almak istiyorum ancak yeni bilgisayarlar dolar yüzünden almış başını gidiyor. O nedenle toplamanın daha ucuza geleceğini düşünüyorum. Alacağım bilgisayarın oyun bilgisayarı olmasını istiyorum tabi herkesin istediği GTA 5'i kaldırmasını istiyorum. Recep abi ile Ali abinin çektiği 2500'lük bilgisayar videosunu izledim tam ondan alıcaktım hem üzerinden 1 buçuk sene geçti hem de seçtikleri ekran kartı, kasa falan satılmıyor. Acaba Ali abi, Recep abi siz yeni bir toplama bilgisayar yapacak mısınız? Paramın boşa gitmesini istemiyorum o nedenle 1 buçuk aydır yeni toplama bekliyorum ama yapmadınız. Yapacak mısınız? Ona göre ben de bekleyeyim yeni toplama videonuzu ama eğer yazın toplama çekmeyecekseniz boşuna beklemeyeyim. Birde görüyorum siz sosyal den toplama öneriyorsunuz ancak benim hiç bir bilgim yok hangi kablo hangisine gibisine gibi onları yapsam da Windows 10'u kurmayı izledim ancak onda da takıldığım sorular oldu. Yani geçen seneki gibi 2500-3000 TL civarında detaylı anlatımlı bir video olsa çok iyi olur. Eminim benim gibi birçok arkadaş vardır. Hedefim Haziran ayının sonuna kadar bir bilgisayarımın olması. Umarım görür ve cevaplarsınız. Çok uzattım kusura bakmayın. İyi sahurlar herkese bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı