3000 TL Sistem Toplama

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sistemi inceleyebilirsin.

Eğer biraz daha para verip ekran kartını nvidia
İ3 ile Pentium arasında tabikide fark var. Pentium artık eskidi, eski bir tarz ile üretiliyor. "İ" serisine yönelmelisin. İ3 iyi bir tercih olacaktır.
O halde aynı sisteme 7100 sığdırıcam hocam.

Son olarak bana wi-fi kartı önerir misiniz?
Modem salonda ve modemle aramda sadece koridor ve tek bir kapı var. İnternetim 25mbit fiber superonline.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sistemi inceleyebilirsin.

Eğer biraz daha para verip ekran kartını nvidia geforce gtx1060 modelini alabilirsin ?
Inceleyeceğim hocam teşekkür ederim.

Modem salonda ve modemle aramda sadece koridor ve tek bir kapı var. İnternetim 25mbit fiber superonline.

USB olarak istiyorsan ASUS USB-N14 300MBPS ÇİFT ANTENLİ KABLOSUZ-N USB ADAPTÖR
Anakart'a takmak istiyorsan(çok güzel olur öneririm) ASUS PCE-N15 300MBPS KABLOSUZ PCI-E KART
300mbps destekli ikiside kart olanı öneririm, Asus network alanında da gayet güzel bir marka.

USB olarak istiyorsan ASUS USB-N14 300MBPS ÇİFT ANTENLİ KABLOSUZ-N USB ADAPTÖR
Anakart'a takmak istiyorsan(çok güzel olur öneririm) ASUS PCE-N15 300MBPS KABLOSUZ PCI-E KART
300mbps destekli ikiside kart olanı öneririm, Asus network alanında da gayet güzel bir marka.
Herşey için teşekkür ederim hocam. İnceleme konumda size yer vereceğim. 3.4 güne alıcam inşallah sistemi.

@Ceyhun Tuğran @FernandoTorres bu ikili hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben zaten bu monitörü almayı planlıyordum ve fiyatı çok uygun görünüyor. Sizce teknobiyotikten bunu almalı mıyım?
Ekran kartı modeli zotac, ram 2400mhz. Hdd wd blue 1tb 7200rpm.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    49,1 KB · Görüntüleme: 126
Herşey için teşekkür ederim hocam. İnceleme konumda size yer vereceğim. 3.4 güne alıcam inşallah sistemi.

@Ceyhun Tuğran @FernandoTorres bu ikili hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben zaten bu monitörü almayı planlıyordum ve fiyatı çok uygun görünüyor. Sizce teknobiyotikten bunu almalı mıyım?
Ekran kartı modeli zotac, ram 2400mhz. Hdd wd blue 1tb 7200rpm.
Bana sorarsanız RX 580 varken GTX 1060 almak sadece fanboyluktur.

Bak güzel dostum, bu güne kadar bir tane kasa toplamadım. Bileşenlerden anlarım fakat bu zahmete hiç girmedim. Bugüne kadar intel-amd karmaşası yaşamadım. Tartışmalara girmedim. Fakat ben uzun zamandır GTX serisinin ShadowPlay özelliği ile yayın yapan ve video çeken birisiyim. Bu konuda nvidia serisi amd serisinden her zaman önde oldu. Ben amd'ye kötü demedim. Aksine amd RX serisiyle düşük bütçeye büyük performans sığdırabildi. Fakat bu tamamen tercih meselesi. Ben burada amd'yi kötülemedim ki nvidia fan boyu deme gereğini nerden buldun bilmiyorum. Üstelik RX580 dediğin kart minimum 1300 liraya bulunuyor, oda stok da bulunabilirse. GTX1060 3GB ise 800 ile 1000 lira arasında. Bütçeme bu uyuyor, anlayabiliyor musun?

RX580 dediğin kart minimum 1300 liraya bulunuyor
Öncelikle RX 580 4GB modeli piyasa 1100TL civarı bulunabiliyor. Ha bulamazsan bile 4GB RX 570 bile GTX 1060 3GB olan modeli ile yarışıyor. Günümüzde çıkan oyunların çoğu DX12 destekli çıkıyor ki RX 580 DX12'de GTX 1060'dan daha iyi bir performans sergiliyor. O kadar video kaydetme programı bulunurken sırf ShadowPlay için GTX alınırmı bilmem. Ama benim kararım her zaman RX 580'den yana.

Bak güzel dostum, bu güne kadar bir tane kasa toplamadım. Bileşenlerden anlarım fakat bu zahmete hiç girmedim. Bugüne kadar intel-amd karmaşası yaşamadım. Tartışmalara girmedim. Fakat ben uzun zamandır GTX serisinin ShadowPlay özelliği ile yayın yapan ve video çeken birisiyim. Bu konuda nvidia serisi amd serisinden her zaman önde oldu. Ben amd'ye kötü demedim. Aksine amd RX serisiyle düşük bütçeye büyük performans sığdırabildi. Fakat bu tamamen tercih meselesi. Ben burada amd'yi kötülemedim ki nvidia fan boyu deme gereğini nerden buldun bilmiyorum. Üstelik RX580 dediğin kart minimum 1300 liraya bulunuyor, oda stok da bulunabilirse. GTX1060 3GB ise 800 ile 1000 lira arasında. Bütçeme bu uyuyor, anlayabiliyor musun?
Daha öncede dediğim gibi biraz daha para ver gtx1060 al ben amd kullanıcısıyım amd'de bazen sıkıntı yaşayabilirsin ben nvidia da kullandım bir sıkıntım olmamıştı.Ama yinede amd de düşünebilirsin.

Hocam birde bunu inceleyin Intel Kaby Lake Core i3 7100 3.9GHz 3MB Cache LGA1151 Fiyatı
kaby lake yani intelin son teknolojisi :D bir göz at bakalım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı