3000 TL Sistem Toplama

Yorumlarınız için teşekkür ederim dostlar. Neuwile, sen olmasan hazır sistem alırdım hocam. Verdiğin cesaretten dolayı sana ayrı teşekkür ederim.

Bir kaç fotoğraf çektim toplarken, sistemi kurduktan sonra da fotoğraflarla birlikte inceleme yayınlayacağım. :)

Hocam RX580 ne açıdan GTX1060'tan daha düşük?
Genellikle minimum FPS değerleri daha düşük. Minimum FPS değeri oyundaki FPS drop anındaki değeri ifade eder. Ne kadar düşük olursa akıcılık o kadar kötü etkilenir. Tabi bu bahsettiğim durum VULKAN API haricinde. Benchmark testlerinde bu minimum değerler %1 low ve %0.1 low şeklinde ifade ediliyor. Ortalama performans olarak neredeyse aynı olduklarına aldanmamak lazım fakat tabii ki RX serisinin daha uygun fiyatlı olması işi farklı bir noktaya çekiyor alınabilirlik cinsinden.

Ek olarak bu kartları oyundan farklı olarak Bitcoin gibi para birimleri üretmeye harcamak isteyenler için RX serisi daha iyi özellikle fiyat bazında.

Son düzenleme:
Genellikle minimum FPS değerleri daha düşük. Minimum FPS değeri oyundaki FPS drop anındaki değeri ifade eder. Ne kadar düşük olursa akıcılık o kadar kötü etkilenir. Tabi bu bahsettiğim durum VULKAN API haricinde. Benchmark testlerinde bu minimum değerler %1 low ve %0.1 low şeklinde ifade ediliyor. Ortalama performans olarak neredeyse aynı olduklarına aldanmamak lazım fakat tabii ki RX serisinin daha uygun fiyatlı olması işi farklı bir noktaya çekiyor alınabilirlik cinsinden.

Ek olarak bu kartları oyundan farklı olarak Bitcoin gibi para birimleri üretmeye harcamak isteyenler için RX serisi daha iyi özellikle fiyat bazında.
Hocam ben sistemi aldım, karttan memnunum. Keşke rx alsaydım dediğim henüz olmadı. İnceleme konusu açıcam fakat fotoğraflar 1mb altında olmasına rağmen yükleyemediğim için konu yalan oldu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı