3000 TL sistem toplamak

Akdeniz1

Hectopat
Makaleler
14
Yer
Sinop
Daha fazla  
Arkadaşlar kendi bütçeme göre bir kategori yaptım şimdiden söyleyeyim niyetimde Pollux 3 APU almak var. Ancak biraz daha araştırma yapıyorum ve 2800 TL ona verdikten sonra bir monitör alabileceğimden eminde değilim.
Sayfa burası.
Eğer ki monitörlüyse 3000 TL'ye kadar verebilirim.
Monitörsüzse 2600-2650 benim için maksimum olabiliri 2700'e belki çıkarım.
Buradan herhangi birimi önermiyorsanız.

Arkadaşlar kendi bütçeme göre bir kategori yaptım şimdiden söyleyeyim niyetimde Pollux 3 APU almak var. Ancak biraz daha araştırma yapıyorum ve 2800 TL ona verdikten sonra bir monitör alabileceğimden eminde değilim.
Sayfa burası.

Attığın linkteki bilgisayarların hiçbiri alınmaz. Alınmamalı zaten. Bu bütçede en mantıklısı APU. Sistem toplamaya çalışıyım sana.

Sayfa burası.

Hocam aman deyim sakın almayın o sistemleri. Ben size APU sistem toplamaya çalışıcam.

Attığınız linkteki bilgisayarlar tamamen bilgisayar bilgisi olmayan insanları sömürerek geçinen firmalar tarafından yapılıyor(Kullandıkları çoğu parçalar sıfır değil ve çok eski). APU sistem almanızı öneririm.

Bu şekilde Pollux 3 APU alabilirsin. Depolamayı sana bırakıyorum. Ya 120GB SSD'ya da 500GB HDD alacaksın internet üzerinden. GameGaraj'daki SSD'lerden alma.
RAM'i Crucial Ballistix 3200MHz seç ve 2 tane al (oyun oynayacaksan 2 tane al) işlemciyi 2200G yap ve SSD'yi çıkar o SSD alınmaz.

bütçene göre ;

Kasayı 2. el alabilirsiniz veya 140 GB SSD alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı