3000 TL telefon önerisi

Bütçe
2000-3000
Reeder'ın cihazlarında kronik sorunlar fazlasıyla yaygın eskiden beri. Onu bir gözden geçirmeyi, müşteri yorumlarına bakmayı unutmayın lütfen. Bahsettiğim Samsung S9 ve S10 serisi eski olsa bile Reeder'ın S19 Max Pro'sundan daha iyi performans veriyor.
Performans kıyaslaması yapmadım ki. İkinci el bir cihaz önermiyorum. İlaveten müşteri yorumlarına bakmama gerek yok çünkü zamanında kullanmışlığım vardır.

Nays'dan faizsiz taksitli borç alarak 2. el bir şeyler bakın hocam. Bu fiyata sıfır bir de taksitli anca dandik Türk markaları falan bulursunuz. 2 gün önce Nays'dan borç alıp Redmi Note 8 Pro aldım, 3 bine bulursanız güzel telefon öneririm.

Nays'dan faizsiz taksitli borç alarak 2. el bir şeyler bakın hocam. Bu fiyata sıfır bir de taksitli anca dandik Türk markaları falan bulursunuz. 2 gün önce Nays'dan borç alıp Redmi Note 8 Pro aldım, 3 bine bulursanız güzel telefon öneririm.

Hocam kaçak 10s alsın hocamız kullansın.daha mantıklı

Hocam kaçak 10s alsın hocamız kullansın.daha mantıklı
3 bine kaçak 10s bulursa alsın hocam. 3.5-4'den aşağı yok. Kaçak Redmi Note 8 Pro'yu zor buldum ben.

O zaman hem kaçak hem ikinci el.
Ben de hem kaçak hem ikinci elden bahsediyorum zaten, hem kaçak hem ikinci el Redmi Note 8 Pro'yu 3100'e aldım 3 gün önce.

Geri
Yukarı