3000 TL telefon önerisi

Belirsiz demedik telefon güncelleme almıyor ama güçlü dedik. Buna belirsizlik denmez ayrıntı denir.

ne idüğü belirsiz. Deyiminin anlamı, açıklaması ve örnek cümleleri: Ne olduğu, niteliği, soyu sopu, nereli olduğu bilinmeyen. Çoğu Android telefon 2-3 yıldan sonra güncelleme almıyor zaten maksimum 4 yıl. Bu marka/modeller de çoğu model gibi 2-3 yıl sonra güncelleme desteğini yitiriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam forumda beni tanıyan arkadaşlar vardır, uzun zamandır telefon arıyordum, bugün karar verdim. 3000 TL'ye Redmi Note 9S 128 GB modelini sipariş ettim.Kimisi bu paraya Mi 9T al diyordu, benim de içime pek sinmedi, "Pop-ap" kameraya sahip olduğu için, bende Redmi Note 9S' alayım dedim. Büyük ekranlı telefon arıyordum, kriterlerime bu telefon uygun geldi.

Mi 9T kullanıyorum, harika bir telefon gidip A50 A70 almayın öneren arkadaşlar neye göre öneriyor bilmiyorum hepsini kullandım mi 9T çok farklı öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı