3000 TL toplama pc

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mete_Han

Hectopat
Sevgili Recep abi,
Ben 8. sınıf öǧrencisiyim. Iyi bir lise kazanirsam babam bana istediǧim pc yi alcak. Fakat babam odemede zorluk cekmesin diye 3000 tl monitor haric pc toplayacagim. I7 4770 kullanmak istiyorum ve ekran karti nvidia olmali. Iyi donanimli bir pc toplar misin? (kasa corsair carbide 400k)

Recep abin herhalde daha acil problemlerle meşguldür.

Sen zamanı gelene kadar bu link ===>> ve ilgili konusundaki diğer sistem önerileriyle biraz haşır neşir ol.

Metal core tesekkur ederim ama ben ekran kartini nvidia almayi dusunuyorum. 6 ay sonra belki ucuzlar da rahatlarim. AMD'yi gercekten sevmiyorum.

- - - Güncellendi - - -
Bir de ssd de alcam ben.

R9 290 ekran kartı hem fiyat hem de performans olarak çok iyi bir karttır. Bu Nvidia sevgisi nedir anlamış değilim , AMD de gayet güzel kartlar üretir ve ürettiği kartların fiyatları da bir o kadar güzel olur. SSD istiyorsan sonrada söyleme , boşuna uğraştırma insanları.

Bu forumdaki katı kurallar ve hoşgörüsüzlük nedir anlamıyorum. Hepimizin hataları olabilir. Neyse ileriye dönük olarak şu sistemi alabilirsin: 3500 tl ama alacağın zamana kadar ucuzlayabilir ve parçaları senin istediğin gibi.

NOVA i7 4770K GAMER PC, Fiyat: 3.499 TL

@Crian Önerin için saǧol pc çok güzel. Haziran 2014'de fiyatı ne kadar düşer ? O pc ye bir de monitor bulmak gerek.

- - - Güncellendi - - -

@MetalCoreII ben sana ssd bul demedim. Sadece buna bir de ssd alacagım dedim.

6 ay sonra toplayacağın sistem için şimdi konu açmamalısın. 6 aya dolar düşebilir, çıkabilir. Yeni ekran kartları duyurulabilir. Yeni işlemciler çıkar şuanki işlemcilerin fiyatı düşer. Bir çok senaryo gerçekleşebilir.
Sistemi toplamadan 1 2 hafta önce konu açarsın, fikir alırsın herkesten, daha sonra aklına yatan sistemi gidip alırsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı