3000 TL Valorant'ta 60 FPS verecek ekran kartı önerisi

Daha fazla  
Herkese merhaba ekran kartımdan dolayı Valorant oynayamıyorum. Valorant'ta en az 60. FPS alacak ekran kartı önerisi bekliyorum.
Sistem:
  • Palit GeForce 9800GT.
  • 4 GB RAM.
  • i3 3220 3.30 GHz.
  • İntenso 240 GB SSD.
  • 500 GB HDD.

Herkese merhaba ekran kartımdan dolayı Valorant oynayamıyorum. Valorant'ta en az 60. FPS alacak ekran kartı önerisi bekliyorum.
Sistem:
  • Palit GeForce 9800GT.
  • 4 GB RAM.
  • i3 3220 3.30 GHz.
  • İntenso 240 GB SSD.
  • 500 GB HDD.
O fiyata yeni ekran kartı alsanız bile hazırda bulunan sisteminiz yüzünden pek stabil çalışacağını sanmıyorum. Mümkünse yeni bir sistem alabilir misiniz?

İkinci el GTX 750 Ti falan bakıp, kalan paraya da soketinize uygun i5 veya i7 bir işlemci. Bir de 8GB ram yükseltmesi gayet yeterli olur 3 bin'e.
Elinizdeki sistemi satın 3000G APU sistem alın en azından 60 FPS değil minimumda +220 FPS alırsın :)
3000G sistem +220 FPS mi veriyor? Nerede hocam?

O 3000G işlemcisini almak çok mantıksız bence düşük bütçe dışında, i5 3.nesil bile düşürüyor o işlemciyi tahtından soketine uygun ikinci el işlemci bulabilir para bile kalır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim sistem veriyor :D 768P'de.
Hıı, bana pek inandırıcı gelmedi. Ekran kartsız değil mi bu değerler?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Attığım videolarda pek öyle görünmüyor ama olsun.
720P'de 90-100FPS anca görüyor bu arkadaş, siz nasıl 768P'de 220FPS hocam? 7GHz OC mi kullanıyorsunuz o işlemciyi?

Attığım videolarda pek öyle görünmüyor ama olsun.
720P'de 90-100FPS anca görüyor bu arkadaş, siz nasıl 768P'de 220FPS hocam? 7GHz OC mi kullanıyorsunuz o işlemciyi?

Geçen seneye ait videolarla gelmeyin bana :)
Ben en son +220 FPS minimumda alıyordum konu dışına taşmayın.

Geri
Yukarı