3000 TL Valorant'ta 60 FPS verecek ekran kartı önerisi

Geçen seneye ait videolarla gelmeyin bana :)
Ben en son +220 FPS minimumda alıyordum konu dışına taşmayın.
Evet oyunun üzerine daha çok güncelleme eklendi, daha çok kasması gerekiyor? Ayrıca Haqqus'tan attığım video gayet yeni. i5-3470 bile o işlemciyi tokatlarken benim i7-2600K + GTX 750 Ti sistemden daha çok FPS aldığınızı iddaa ediyorsunuz. Konu dışına taşmayın diyorsanız, yanlış bilgi vermeyin. Kimse 3000G ile 220 FPS göremez. Kanıt bekliyorum halen arkasındaysanız?

Evet oyunun üzerine daha çok güncelleme eklendi, daha çok kasması gerekiyor? Ayrıca Haqqus'tan attığım video gayet yeni. i5-3470 bile o işlemciyi tokatlarken benim i7-2600K + GTX 750 Ti sistemden daha çok FPS aldığınızı İddia ediyorsunuz. Konu dışına taşmayın diyorsanız, yanlış bilgi vermeyin. Kimse 3000G ile 220 FPS göremez. Kanıt bekliyorum halen arkasındaysanız?

En yakın zamanda fotoğraf atarak size kanıt vereceğim.

En yakın zamanda fotoğraf atarak size kanıt vereceğim.
Hocam atın yani sorun yok, demek istediğim şey şu o işlemciyle 220FPS görüyorsa ekran kartı almaya para ödesin. Daha 2 hafta önce adam testini yapmış, 1080P low'da 50FPS'lere düşüyor. Heyecanla bekliyorum, iyi günler.

2. el RX 570 4GB alabilirsiniz.
Fazla gelir.

Bence 1050 Ti yanına 3. nesil daha iyi bir işlemci takın ikinci elden. Valorant CPU odaklı bir oyun.

Bu arada 3000G ile 220 FPS falan alamazsınız, eti ne budu ne. Girişin de girişi. 720P Low'da 60-70 FPS alabilir çünkü ne işlemci olarak nede APU olarak oyun seviyesinde değil.

Son düzenleme:
1645043003223.png

OC'suz değerler bunlar. En son 4 GHz OC yapmıştım yakında fotoğraf atarım.

Fazla gelir.

Bence 1050 Ti yanına 3. nesil daha iyi bir işlemci takın ikinci elden. Valorant CPU odaklı bir oyun.

Bu arada 3000G ile 220 FPS falan alamazsınız, eti ne budu ne. Girişin de girişi. 720P Low'da 60-70 FPS alabilir çünkü ne işlemci olarak nede ekran kartı olarak oyun seviyesinde değil.
Dediğiniz gibi fazla gelebilir, fakat i5 3470 alıp biraz darboğaz ile RX 570 kullanmak daha mantıklı olur GTX 1050 Ti Günümüz için oyunları iyi bir seçenek değil.

Dediğiniz gibi fazla gelebilir, fakat i5 3470 alıp biraz darboğaz ile RX 570 kullanmak daha mantıklı olur GTX 1050 Ti Günümüz için fazla iyi bir seçenek değil.
Arkadaş valorant oynayacak hocam. Tabii ki 1050 Ti alınacak bir kart değil fakat bütçeyi göz önünde bulundurursak 2400 seviyesine 1050 Ti alınıp, 3. nesil daha iyi işlemci takmak performansı ciddi ölçüde arttırır. Dediğim gibi Valorant CPU tabanlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı