3000 TL yazılım için laptop önerisi

Staretz

Centipat
Laptop, yazilima yani muhendislige yonelik olacak. Arada bir basit oyunlari da acabilecek bir sey ariyorum.
3000 TL'ye kadar olan bir laptop onerebilir misiniz? Simdiden tesekurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop, yazilima yani muhendislige yonelik olacak. Arada bir basit oyunlari da acabilecek bir sey ariyorum.
3000 TL'ye kadar olan bir laptop onerebilir misiniz? Simdiden tesekurler.
Yazılım demişsiniz iyi güzel hoşta hangi programlardan bahsettiğinizi söyleseydiniz iyiydi.

Zira unity gibi programlarla visul studio gibi programların gereksinimleri biraz farklı :)

Yazılımcının halinden yazılımcı anlar.
Sürekli olarak notebookla gezmek nasıldır bilirim.
Senin arıyacağın en önemli özellik pil ömrü.
2-3 saat giden cihazlardan uzak dur.
Eğer araban vs yoksa da hafif ve küçük olmasına önem göster.
3D ağırlıklı işlerle işin yoksa bence oyun işini arka plana atıp harici ekran kartı olmayan bir model seçmen akıllıca olucaktır.

Yazılım demişsiniz iyi güzel hoşta hangi programlardan bahsettiğinizi söyleseydiniz iyiydi.

Zira unity gibi programlarla visul studio gibi programların gereksinimleri biraz farklı :)
Dostum kulllancagim programlar genellikle programlama dilleri derleyecileri photoshop unity android studio bu gibi programlari bana zorlanmadan acabilecek bisey lazim hocam
Lenovo IdeaPad gayet yeterli acer aspirenin özellikleri o kadar iç açıcı değil.Ryzen 7'nin visual studio yu rahat açacağından eminim.
Dostum benim anlamadigim su islemci ryzen 7 sanirim ryzen 5 ten daha iyi ama ryzen 7 nin dahili grafik birimi benim istedigim photoshoptur basit seviye oyunlar ve unity gibi uygulamalarda nasil bi randuman alir onu yazabilirmisniz

Son düzenleme:
Dostum kulllancagim programlar genellikle programlama dilleri derleyecileri photoshop unity android studio bu gibi programlari bana zorlanmadan acabilecek bisey lazim hocam

Dostum benim anlamadigim su islemci ryzen 7 sanirim ryzen 5 ten daha iyi ama ryzen 7 nin dahili grafik birimi benim istedigim photoshoptur basit seviye oyunlar ve unity gibi uygulamalarda nasil bi randuman alir onu yazabilirmisniz
Vega 10 Basit seviye oyunu geç GTA 5'i yüksek ayarda bile oynayabilirsin Bunun üstü zaten oyuncu bilgisayarları

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı