3000 TL'ye 2. El Ekran Kartı Önerisi

Bütçe
3000

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. 1 ay önce 2100₺'ye ikinci ek 1060 3GB Dual aldım. Gayet sağlam sıcaklık değerleri yüksek değil yeni macun değiştim. Anlayacağınız sapasağlam kart. Fakat model yükseltmek istiyorum. Yine ikinci el olarak alacağım. Şu an bu kart 2300-2600 arası satılıyor ikinci elde. Bu fiyatlara satıp 3000₺'ye kadar kendim ekleyerek NVIDIA kart almak istiyorum. 1060'ın bir üstü hangi karttır? Veya 3000₺'ye kadar ikinci el kısmında bana önerebileceğiniz ekran kartı var mıdır? Şimdiden teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum.

İyi günler. 1 ay önce 2100₺'ye ikinci ek 1060 3GB Dual aldım. Gayet sağlam sıcaklık değerleri yüksek değil yeni macun değiştim. Anlayacağınız sapasağlam kart. Fakat model yükseltmek istiyorum. Yine ikinci el olarak alacağım. Şu an bu kart 2300-2600 arası satılıyor ikinci elde. Bu fiyatlara satıp 3000₺'ye kadar kendim ekleyerek NVIDIA kart almak istiyorum. 1060'ın bir üstü hangi karttır? Veya 3000₺'ye kadar ikinci el kısmında bana önerebileceğiniz ekran kartı var mıdır? Şimdiden teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum.

Mining çıkması fatura tarihi en fazla 8-9 ay öncesini gösteren 1660-1660S veya 1660 Ti bakabilirsin.

Hocam 2..ekran kartı allırken ne zaman alındgına dikkat edin faturası ila olmalı bunu unutmayın.Ekran kartını almadan önce test edin bu önemli son olarak nasıldı bilmiyorum.minig yapılmışmı yapılmamamışmı ona bakın.GTX 1660 -1650 alınabilir bulunamazsa 1070

Hocam 2..ekran kartı allırken ne zaman alındgına dikkat edin faturası ila olmalı bunu unutmayın. Ekran kartını almadan önce test edin bu önemli son olarak nasıldı bilmiyorum. Minig yapılmışmı yapılmamamışmı ona bakın. GTX 1660 -1650 alınabilir bulunamazsa 1070.

Teşekkürler hocam şu ana kadar 4-5 kere ekran kartı aldım hepsi 2.el ama artık GB arttıkça mining sıkıntısı doğuyor. Sıcaklıkları iyi ise faturası yakın zaman ise dikkat etmem gereken başka bir şey var mı?

Teşekkürler hocam şu ana kadar 4-5 kere ekran kartı aldım hepsi 2.el ama artık GB arttıkça mining sıkıntısı doğuyor. Sıcaklıkları iyi ise faturası yakın zaman ise dikkat etmem gereken başka bir şey var mı?

Zaten önemli hususlar bunlardı hocam. Umarım sıkıntısız bir alışveriş yaparsınız Allah'a emanet.:)

Son düzenleyen: Moderatör:

FurMark gibi testlere sokun ve verdiği tepkilere bakın. Mavi ekran ekranda kararma gibi şeyler yoksa alın.

Sizde hocam teşekkürler.

Ryzen 5 1600 AF var bende besler mi hocam bu kartlar?

Ben besler diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı